bugün

anne babanın yanında kalınıyorsa tehlikeli olabilitesi olan tekniklerdir, tuzak amaçlı geliştirilme olasılığıda olabilir. gençlik işte babaya yakalanmaya ramak kalmış ancak direkten dönmüş bir erkek olarak söyleyebilirim ki "oyuna gelmeyin baylar". * ancak öğrenci eviyse durum farklıdır,gönül rahatlığıyla ziyaret edebilirsiniz, her türlü tekniğe kanabilirsiniz *.
yalnız kalmaktan çok korkuyorum ve bugün evde kimse yok şimdi ne yapıcam ben ?
-Mahmut gece gel herkes uyurken
+ya uyanırlarsa
-kız kardeşim uyanırsa kolay annem uyanırsa vezelin babam uyanırsa 3-1 yeniksin mahmut
+öfff gece gece bırak espriyi.
gel bi kahve içelim. yeterlidir. birde sonra aa beni nasıl kandırdın falan der ya... yuh hiç mi dizi izlemedin. yeme beni erkek aklınla. denilesi durumdur.
dolapta yemediğim zeytinler duruyor. istersen onları sana verebilirim ?

(bkz: how i met your mother)
-ne düşünüyorum biliyormusun.
-tamam sekiz gibi gelirim o zaman.
-oha diyorum sana,
-yeni bikinimi deniycem.nasıl olmuş diye bakar mısın ?
+tabi.
+kahve sever misin?
-tamam size gidelim.
gel kelimesinin g si yeterli olur.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı kadınlar)
türkiye'de tek lafla bile seve seve getirilmeye razı edecek yöntemdir.
atlamaya merakli erkeklerin evet atmak isteyenin kim olduguna iyi bakmalari gereken durum. eve atmaya calisan gay ise cok ugrasmasi gerekir. aman uzak olsun bizden.
- bu akşam
+ tamam gelirim. hadi görüşürüz.
- !?!
+ annenler hala sende mi ne zaman dönüyolar?
- bugün gittil-
+ olur bana uyar, gelirim.
biz erkekler evde buluşunca bi dakka yeaa !
kız kişisi, eve ancak teknikle erkek sokabilen bir tipse, hayatını sil baştan yapılandırmayı cidden düşünmelidir.

diyetisyen
+
spor hocası
+
estetik cerrah
+
iletişim uzmanı
+
stil danışmanı

(bkz: yontulmak)

erkekler uzay mekiği kadar karışık varlıklar değildir, teknik gerektirmezler. kızın bir takım artıları varsa zaten böyle aşk, kin, ihtiras, entrika dolu oyunlara ihtiyacı olmaz.
sonrasında eve atılan erkeği evden atma teknikleri gelir.
teknik bir konu değildir. iki harf yeterlidir, "ev?".
eve gelmek isteyen erkeği evden uzak tutma teknikleri daha faydalı.
kadının evine gitmesi bile, erkek için oldukça davetkar.
özel bir teknik gerektirmeyen, ustalığı, çıraklığı olmadan da becerebilinendir. ev kolay da erkek bulmak zor.

(bkz: eve atacak erkek bulma teknikleri)
-gel kuçu kuçu. *
+hav hav havv..* heh heh heh heh..* uuuuuuuuuu..!* *

edit: amanında minnoş dellendi. -hırrrrrrrrr. *
burda teknikten ziyade soru önemlidir. yani gece bitmiş gün ağarmak üzere deli gibi eğlenmişsiniz tek yapmanız gereken şu soruyu sormak.

- bize gidelim mi*?
tekniğe gerek yoktur efendim, gidin boşta olan bir erkeğe hadi deyin saniyesinde sizi takip eder.
nikahlanmaktır.
en basiti bile başarıya ulaşır.
ancak, kişisel olarak güven duymam gerekir kızın evine gitmem için ilk gecede. evde saçma bi tablo ile karşılaşma ihtimalim de var sonuçta. sabah evden kaçamamak, korunamama ihtimaline karşı hastalık riski falan filan. çabuk da gaza gelmemeli.