bugün

yükümlülükleri olan kızdır... zira eve atılmak yan gelip yatmak demek değildir..
tatmin ettim işim bitti diyemez..''çocuğa verdim 3-5 posta artık birşey yapmama gerek yok'' diyerek olaydan yırtamaz..

eve atılan bir kız erkeği yeteri kadar boşalttıktan sonra ev işlerine girişmeli, ortalığı temizlemeli, çöpleri boşaltmalı ve bulaşıkları yıkamalıdır..kendisini layıkıyla beceren erkeğe hizmet etmeli, ona kahve, çay hazırlamalı, ilerki günlerde atıştırması için pasta börek yapmalıdır..pasta böreği evinde yapıp getirirse daha makbule geçer, çünkü pasta yapmayla harcanan zamanda erkek kızı birkaç kez daha becererek zamanı yerinde kullanmış olur..

vermicem türleri vardır bir de bunların. yok hacı bunların soyu bitirilmelidir.
geçenlerde ayıptır söylemesi böyle bir misafirim geldi eve..tamam ama pantolonunu cikarmayacaksin grubundan bir kızmış meğer..vermemeye yemin etmiş..bir de utanmadan ''ama ben seni çok seviyorum'' diyor..ulan dedim en sonunda kalk git lan evimden dedim..sövdüm bir güzel de..kız ağlaya ağlaya bir yandan ''seni çok seviyorum'' derken bir yandan da eğilmiş ayakkabılarını bağlıyordu..eğilme pozisyonundayken arkadan ayağımın tabanıyla kızın poposuna da bir tekme yerleştirdim..kız burun üstü yere yapışmış yerde zırlarken ben kahkahalarla gülüyordum..ve ona gereken dersi vermenin haklı gururunu yaşıyordum..
önemli görevleri vardır bu arkadaşların. eve atılan kızlar olduğu gibi eve atılan erkeklerde vardır. ancak eve atılan erkeklerin görev tanımları net olarak belliyken kızların ki belli değildir.

evet atılan kız;

nazsız,
ağlamayan,
komik,
espri kaldırabilen,
muamelesi iyi olan,

sonuç odaklı olmayıp olayın gidişatına da önem veren insanlardan seçilmelidir.
canı istemiştir.
eve niçin atıldığını biliyordur.