bugün

bir fal bakılmıştı. falda evinizde muska var denmişti, birilerinin bize muska yaptığı gözüküyordu. ağır muskalar ve kötülük içeren muskalarmış. sonrasında evin en küçük ücra noktasına kadar aradığımızda evden beş tane muska çıktı. neyse bunları kendim alıp bir hocaya filan gösterrim gibisinden topladım poşete koydum. daha sonrasında ise taksimde arkadaşın işlettiği bar&cafe tarzı bir mekanı vardı oraya gittim. bi nescafe filan içeyim dedim. daha sonrasında ise konu açıldı ve muskalardan bahaettim arkadaşlara. tabi onlaeın sayesinde benide bir merak sarmıştı. açalım bakalım ne yazıyor diye. hep dabbe etkisinden dolayı bunlar. neyse işte biz aralarından en kalın olanını açmaya karar verirken diğer arkadaş bir arkadaşı aracılığı ile hoca bulduğunu söyledi ve siz açıp resmini çekip bana gönderdiğinizde hocaya gösterebilirim demişti. neyse işte biz açtık ama dualar okuya okuya açtık. kağıt üçgen yapılmış ve streç film ilede üstü bayabi sarılmıştı. zaten üstünüde bezle dikmişlerdi. biz açtık en son. kağıt bir a4 boyutunda ve siyah kalemle yazılmış önlü arkalı bir kağıttı. arapça yazıyordu ve ürkütücüydü. çünkü baş kısmında papaz, şeytan, sihir gibi şeyler yazıyordu. hoca ya gönderdiğimizde şer büyüsü yapılmış denildi. sonra diğerini açarken içerde birşeyler oldu. hiç olmayan bir ampul patladı. biz önem vermedik ve diğer muskaya geçtik diğerinide açıp baktığımızda hocaya gönderdiğimiz kadarıyla hoca bu muskayı yapan eski kişilerden dedi. çünkü bir tablo cizmişler ve üzerinde smeboller vardı bu muskada bu arada başımıza gelen olay ise ikinci ampulun patlayıp sigortanın atması oldu. cafede daha önce olmazdı. her neyse başımızdan geçen bu olaydı. ilginçti ve biz diğerlerinide açtık ve ilk defa bir büyüyle karşılaştım.
durduk yere sikim kalkıyor. korkuyorum sözlük.
çekmecemden 12 adet diğer çifti olmayan tek çorap çıktı.
telekinezi denerken o sırada ampülün patlaması.

ezan sesini duyan kedimin evde yalnızken karanlık koridora uzun uzun bakması. *
kumanda yılana dönüştü. bilgisayarım da kirpi oldu yazarken dikenleri batıyor. bu nasıl bir gece tanrım bütün eşyalarım bir hayvana dönüşüyor. telefonum şu an bir örümcek dokunamıyorum ona ben. ayrıca martılardan da yeşil ışık çıkıyor.
okunan hikayelerin gercekligini sorgulamak bana dusmez ama bazilari o kadar ilgi cekici ki; uzerlerine guzel kisa filmler cekilebilir diye dusunuyorum. tabii izninizle.
evde yüzde yüz cin olması söylüyorum ama inanmıyorlar işin garip kısmı sadece benle uğraşıyorlar, parkelerden tık tık yürüme adım atma sesleri geliyor herkes uyuduktan sonra oluyor.
ailecek geceleri damda geziyor olmamızdır.
biraz önce babam geldi yanımdan geçti balkona çıktı. ben babamın peşinden giderim. gerçek anlamda da giderim her türlü giderim. saniyeler sonra gittim, baktım balkonda yok. oradan dama çıkmış geziyor. bunu çok geceler ben de yaptığım için balkondan ona bakarak ibret almaya çalışıyordum ki. geldi "sen çıkmadın mı hiç?" dedi sanki çok normalmiş gibi. "haayır tabii ki" dedim, beni de çıkardı. birlikte damda gezdik biraz. "uzaklardan nereler görünüyor. şu belediye binası mı ya ? bi kat daha olsa denizi görecektik tüh. kaçak kat mı çıksak n'aapsak ?" geyiklerini ardı ardına sıraladık.
sonra indik. yine bilgisayar başındaki yerimi almıştım. bu sefer kardeşim korkutma maksatlı naralar atarak damdan odaya indi. onun nasıl ne ara çıktığını bilmiyorum. hala da anlam veremiyorum.
dama çıkmak huy olmuş bizde. bazı huylarımızı babadan tevarüs etmişiz.
yaktığım sigara'dan bir fırt çekip amfilerin yanına koyduktan sonra orada unutup 15 dk sonra tekrar baktığımda sigara'nın kaybolduğunu görmek.
Suratıma dakikalarcA bakan kedi.

Hayır üstüme atlayacak diye bakamıyorum da, yoksa bildiğin bakışacagız öyle melul melul...
pencereler kapalıyken perdenin hareketlenmesi. evde de yalnızım korksam mı ?
neyse korkmayayım, zaten filmin başı demek bu.
bu aşamada yerimden kalkmazsam problem yok. millet hep işgüzarlığından ölüyor o filmlerde.

edit: balkon kapısı da kapalı. -sanki sorulmuş da cevap veriyormuşum gibisine- sözlük ne kadar acayip ya editler filan.
hayvanımsı böceğin görüş alanından birden kaybolması intihara meyil vermesi.
ben daha dördüncü sınıfa giderken babam şehir dışındadır anneannem ise adana dadır ve ikisi gece gece beni uyandırırlar ve bana freeman kalk su iç derler bende suyu içer uyurum. not: zaten bu olaydan sonra psikolojik hastalıklarım başladı allah kahretsin.
http://pik.fm/#!/527377d0...c7f/hangisi-daha-urkutucu-
paranormal olaymı istiyorsunuz özele gelin size evinizde kralını yaşatayım.
sizin paranormal diye tabir ettiğiniz şeyler kedidir kedi.
Evin holünde tanımadığım bi' adamla karşılaşmak.

Bence gayet paranormaldi.
tavandan, sanki biri misketi zıplatıyor gibi ses gelmesi. tık tık tıık.
gece duvarda görünen yarak silüeti. Evet biliyorum fazla garip.
arka balkonda babamın sakladığı ayakkabı kutusunu buldum ve heyecanla açtım. kutunun içinde para normal olarak yoktu.

edit: vay arkadaş. para çıkmayınca bastınız eksiyi tabi. ayıp ayıp her şey para mı?
Bigün elimde evde bardağın birine kağıt buruşturup atıyorum neyse bir attım iki attım üçüncüde bardak böyle o etkiyle bir 50 derece eğildi ama düşmedi tekrar geri geldi

aynı michael jackson ın şu harekete benziyordu bardak yapınca ilginç oluyor tabii

http://galeri.uludagsozlu...Fanan-paranormal-olaylar/

Neyse gece gece saçmaladık yeter bu kadar.
Evde yalnizken yan odadan ses duymak.
(bkz: komşunun sesiymiş)
gece yarısı, uyumaya çalışırken, zifiri karanlıkta kedimin gelip "abi hemen kalk, garip bir şeyler oluyor bu evde." minvâlinde beni dürtmesi. kanım dondu şerefsizim. tabi kediyi önden gönderdim olay yerine, ben ise yorganın altına pustum.
Çorabımın tekini bulamamam.
Bu hiç normal değil.
hiç paramız olmadı, onun için evimiz de normal değildi.
evdeki tüm eşyaların senfonik bir şekilde genleşmesi.

bir tanesi de ses çıkarmadan durmuyor. biz bunlara nesne diyoruz ama içlerinde gizli özneler barındırıyorlar. *