bugün

Ev + arabanın, bir erkekle sadece bir kere ilişkiye girmeye deyip değmeyeceği sorunsalıdır. Aktif taraf ben olacaksam yatarım abi. Ev ve araba var sonuçta işin ucunda. Evet.
Amina bile konulur. Olsa da yatsak. Net.
bir kızdan daha güzel ve bakımlı olmaları halinde niçin olmasın diye düşündüğüm aslında sorun olmayacak sorunsaldır. ne demiş atalarımız, gözlerimi kaparım vazifemi yaparım.
gece vakti 100. yıl'daki araba sırasını görmemiş insan beyanı. (bkz: millet midesiz amk)
işin ucunda ev var araba var, vuracaksın kardeşim, vurulmayacaksın. sadece dikkat edeceksin, duvarı arkana alacaksın.
Birincisi dini yönden zerre kadar günahtır. Böyle bir şey olursa hem zina hem hemcinsle ilişki hemde gay lakabı + bide araba ve para verecekleri ne malum?
sorunsal değildir, yatılır.
üstüne para veriyoruz amk ev araba alsam travesti camiasını sikten geçiririm.
Damacanaya hallenen kediye ordege diklenen insanların yasadıgı ulkede sorunsal olusturmayacak sorunsaldır.
Yatmam tabii ki Yatsam bile ev araba için yatmam.
milletin üstüne para verip yattığı travestiyle yatmak için yanıp tutuşan ama kendine yediremediği için tuhaf ikilemlere giren kişilerin sorgulamasıdır. yatılır kardeşim, rahat ol git yat.
o arabaya her binişinizde, eve her girişinizde o anları hatırlamak var. yapmayın olm ömrünüz boyu onurunuz iki paralık gezmek var. tek gecelik bir şey değil bu. çok ciddi bir olay mümkünse kadınla bile yapmayın.
bulent ersoyla evlenenleri gorduyseniz hic bir sey istemeyenler bile vardir.
ev araba varsa yaparım diyorsunuz ama kızlar böyle dese neler demezsiniz. hemde hemcinsinizle yapmayı bile kabul ediyorsunuz. bence para için kimseye katlanılmaz mide bulandırıcı. her ne kadar kibarlaştırsanızda yok bakımlı olursaymış filan yine sonuç gay oluyorsunuz üzgünüm.
Eve en az 100 bin desek, arabaya da en az 30 bin desek 130 bin liraya bir kac saatligine sanirim yatabilirim sorunsalidir.
Buram buram homofobi kokan, eril ve cinsiyetçi sorunsaldır.
Buram buram ibnelik kokan sorunsaldır. Yumuşatmaya gerek yok.
verilecek tek bir cevap var;

asla.
ne yatması ben evlenirim bile amk.
ibneliğe kılıf uydurma sorunsalı. düşünceler sardıysa her bir yanı gidin yatın ibnenin ölümü ibneden olsun.
sadece araba bile versinler (ki ikinci El bile olur) muameleyi ben yaparım amk. Hatta araba + ev için Dayı oğlum ve eniştem de yatar. Amcaoğlumun muamelesi de Bizden.
transfobi kokan sorunsal. acaba onlar size mi kaldı? sanmıyorum.
Yatagin ortasına duvar örülür ve yatılır. Sabah ne olur ne olmaz götte ıslaklık var mı kontrol edilir.
Evimi arabamı kundaklasalar yine yatmam.
Cevabı yatılmaz olan sorunsal... Bu paraya pelinsu yla bile yatılmaz..