bugün

hapishane'ye benzeyen sahne kurup, arkada oynayan teyzeleri oturturdu herhalde.
arada şarkılarla coşan halk sahneye çıkar halay çeker, oyun havası neyin oynardı.
türkiyeden eurovision oylarını dilberay okurdu. daha iyi bir seçenek yok. tutup da cübbeli ahmet hoca okuyamayacağına göre. ha bak ankaralı yasemin de okuyabilir, liseden az buçuk ingilizcesi vardır inşallah.
dilberay sunumunda olurdu.
mutlaka ufakta olsa halay çekilirdi.
ne olacak amk . yalçın abi sunardı işte gazeteci yeleğiyle.
eurovision dan sonra izleyen sayısı düşmesin diye eurovisionu tartışırlardı.
- hımmm evet evet aslında orda sesi biraz boğuk çıktı sanki.
+ hıhı evet bencede.
birinci yaşlandırma tekniği ile bulunurdu. *
türkiye adına ülkelerden gelen oyları dilberay'ın sunması olası olan durum

- hello turkey! merhaba türkiye!

- '' her gecaaa rüyamda işin ne seniiinn! ..... zorunda mıyaaaam? ( salondan ve sunuculardan büyük bir kahkaha patlar ) merhaba avrupalı gardaşlarım! türkiye'den sizlere gucak dolusu selamlar yolluyorum. gerçekten harika bir organizsyan yaptınız. ülkem adına sizi tebrik ediyorum. ( eline mendilini alarak ) amaaan! iğnaaa attım tarlayaaa weyy! weyyy! zalıım! zalıım! parıl parıl parlaya le! le! zalıım! zalıım! sonuç olarak gardaşlarım eğer gerizekalı değilseniz türkiye'nin, bosnia and herzegovina'ya eight yani huit points. armenia'ya ten yani dix points! azerbaijanlı qardaşlarımıza da twelve yani douze points d' vereceğimizi bilmeniz lazım. eğer bilmiyorsanız o bizim problemimiz değil. bizde her yıl ilk üç değişmez biliyonuz. 8 puanın altında alanlar bizi ilgilendirmez. merak ediyorsanız o bizim problemimiz değil. hadi cehennem olun. dağılın lan! elimden bir kaza çıkmadan! amanıııın! amaneeyyy! ''
Ve şimdi kısa bir halay molası.
halayla sonlanacak durumudur.
Twelve point from Şırnak goes tuuuu Mahmut Tuncer ft. Ankaralı namik.
Halay çekmeyen ülkeler elenirdi.