bugün

bir beşiktaş'lı,
ondan öte bir çarşılı,
artı 3 temmuzdan beri aziz yıldırım ilkelerine gönülden bağlı;
geziden beri de azılı bir istanbul united (beşiktaş ve fener'den ibaret) taraftarı olarak yazıyorum bu mektubu.

ali ismail korkmaz... 3 temmuz ile yara alan gencimizi, aynı baronlar bu sefer gezi olaylarında öldürdü.
"ali ismail korkmaz, fenerbahçe yıkılmaz" adalet arayanların sloganı oldu. en önemlisi acısını dindirdi.

örneğin dün, cem yılmaz, okan bayülgen ve berna laçin gibi aydın ve muhalif sanatçıların önderliğindeki video; vicdanları ayaklandırdı, gözlerimizi yaşarttı.

beşiktaş-fenerbahçe kardeşliği gün geçtikçe büyüdü. ve ali ismail korkmaz ile birlikte bu kardeşliğe artık eskişehir de katıldı.

inanıyorum bugün futbol baronlarının desteklediği, hükümet ve cemaat yanlısı galatasaray'ı yeneceksiniz.
ve o kupa eskişehir'e gelecek.
inanıyorum.

ve çağrımı yapıyorum:
gelin bu kupayı ilk önce kadıköy'de aziz yıldırım'a ve büyük fenerbahçe taraftarına, beşiktaş'ın stadı yok ama örneğin kartal heykelinin orada tüm çarşı dostlarıyla birlikte sergileyelim.

ali ismail korkmaz adalet turu adı verelim buna ve hep birlikte haykıralım. bu ülkenin buna ihtiyacı var.