bugün

O insanin gözlerine perde inmistir. O insan artik huzura eremez.
bunu diyen insanlara cin hikayesi anlatarak felak, nas surelerini okutmak pek kolaydır. 1 salisede müslüman olurlar sonra farkına varıp tekrar çıkarlar.
katli vacib olan kişinin beyanatı..

insanlara bakarak dininden vazgeçtiysen kusura bakma ama sen pek bir şey anlamamışsın..ne araştırdıysan artık..google ile olmuyor bu işler..Hadi bunu da açıklayın ateyizler !!111
içinde kölelik olan bir dinden bahsedince haklı gibi duran söz. birde matemetiğe tecavüz eden miras konusu varki düşünen beyinlerin amcıklama geçirmesi kaçınılmaz olmaktadır.
"....10 yaşından küçük çocukların evlendirilmesini öngeren ve kadınları insan olarak görmeyen bir din..."

üzgünüm, yanlış kitabı okumuşsun.
kendini müslüman sanan kişinin, birsüre sonra müslüman olmadığının farkına varmasıdır. hemen ardından da islam hakkında 1400 küsür senedir söylenegelen şeyleri dillendirmeye başlar, sanki yeni ortaya çıkmış büyük bir sır gibi. halbuki islamdan 14 asırdır birşey eksilmemiştir ve islamın kimseye ihtiyacı yoktur.
(bkz: kaşif ateistler)
kaçınılmazdı, doğru olan buydu. bir de 10 ile 18 yaş arası evlenilmez ama sevgilinizle ya da partnerinizle ya da ismi cismi herneyse artık onunla istediğiniz an istediğiniz deneyimi yaşayabilirsiniz.
demek ki yanlış şeyler okumuşsun diye cevap verilirilir. hiç yoktan (bkz: deist) olaydın be pampacım.
şu an dünyada ve türkiyede Müslümanlığıyla ve ne kadar dindar olduklarıyla övünenlerin yaptıklarını görünce kurulan cümle.
eskiden müslümandım çünkü toplum öyle istemişti. hepimiz önceden müslümandık. bazıları yeni sulara yelken açtı bazıları da toplumun kafasını hala yaşamakta sanki kendi seçmiş gibi. ve işin komiği şükrediyorlar müslüman bir ülkede doğdukları için. ee tabi onlar da biliyor başka ülkede olsalar oranın tercih edilen dinini seçerlerdi. ateist bir ülkede olsalar buna da şükrederlerdi çünkü onların dini çoğunluğun seçmiş olduğu dinden ibaret. müslümansın dediler müslümanım abi, gerisini bilmem ben, ateistlerin kafasına da bok yağsın.
bir insanın gözüne küçük yaştayken dogmalardan ve saçmalıklardan oluşan bir perde takarsanız, her şeye o perdenin altından bakar. gerçeğin, hakikatin ve mantığın güçlü ışığı o çocuğa sadece gölge olarak ulaşır. onu yırtıp gerçekliğe susamış beynin susuzluğunu gidermek cesaret ister.

korkaktım.

cesur oldum.
Ayni sekilde kurani kerim i okuyorum ayrica bir cok din adaminin kitabini ve kutadgu bilig i okuyorum suan turklerin eski inanclarin 'su an ki muslumanlik' tan kat be kat daha iyi olduguna butun kalbimle inaniyorum efenim. Bu arada butun bu arastirmam sonunda deism in bana uygun olduguna karar verdim efenim.
Sonra uludağ foruma girdim diye devam ettiğini düşündüğüm cümle.