seçim zamanları tıpkı hollywood filmlerinde yeniden canlanan zombiler, mumyalar gibi tıpkı dolunay zamanı ortaya çıkan gurt adamlar gibi tıpkı geceleri kana susayıp kasabaya saldıran vampirler gibi yeniden canlanmakta olan korkunçlu yazarlardır. nasıl ki sandıklardan yıllar yıllar önce vefat eden insanların oyları çıkıyorsa sözlüğümüzden de hesabını silip gitmiş yazarların hesapları canlanıveriyor. seçimler bitince tekrar inaktif hale geliyorlar tabi.
mesela ben.

ilk entry'mi 2010'da yazmışım. o dönem epey bir takıldım. sonra uzaklaştım farklı meselelerden dolayı.
seneler sonra yine belirli bir dönem bir şeyler karaladım. gene sıkılıp geri gittim birkaç ay sonrasında.
şimdi bugünlerde yine bir şeyler karalıyorum. muhtemelen sıkılınca yine uzaklaşacağım.

özetle,

ben ve benim gibiler uludağ sözlük'ten besleniyoruz, karalama defteri gibi kullanıyoruz bir nevi.

siz ve sizin gibi düşünen daha genç nesil burayı geliştirip güzelleştiriyorsunuz. var olun.

edit: her yeni geldiğimde nick değiştirdiğim doğru. anonim olmak, daha özgür yazmamı sağladığı için bilinir olmaktan kaçınıyorum. *