bugün

Salak yerine koyulduğum her an hatırlıyorum.
Evde unuttuğu pantene belirgin bukleler saç kremi, okumam için verdiği kitabın son sayfasına aylar önce yazdığı notu yeni görmek, arabanın sağ koltuğu, eksilen diş fırçası, masada bir haftada biriken boş sigara paketleri, silemediğim whatsapp medyası, bir karikatür, spotifyda oluşturduğu bütün playlistler, haricen sevişirken dinleşmelik meyklav playlisti. Ayrılırken 350km yolu tepmeye götü yemeyip mesajla ayrılmak. Harika.
hiç sevgilim olmadı ama onun saçının telini saklarım halen aynı yerinde duruyor iyi hatırlattın anılara dalma vakti gelmişti benim için sadece anılarda yaşıyorum anlatamadığım şeyleri.
14 Şubat.
Okumam için bana verdiği kitaplarda altını çizdiği cümleler.

Aynı yerlerden etkilendiğimizi görmek beni biraz üzüyor açıkçası.
ansızın çekmecenden çıkan, size yazılmış notu.
Güzel ve ojeli ayaklar.
(bkz: kalbim)
(bkz: okey ritim)
dolmabahçe sarayı.

" fatih istanbul' u aldığında dolmabahçe'de kalmıştı değil mi ? " diye sorduğundan dolayı.
Elimi sallasam ellisi değil de,elini tutsam aşkın belli'si.
siyah sütyeni ve tek kalan okey zero prezervatiftir. insan üzülüyor.
eminönü'ndeki saray muhallebicisi. üniversitedeyken her okul çıkışı muhakkak uğrardık. ne zaman eminönü'nden geçsem, orayı gördüğümde aklıma gelir. başka da gelmez zaten, şeytan görsün yüzünü.
Eski sevgili.
Eğer yeni bir ilişkiye başlanacaksa yok edilmesi gereken şeylerdir.
Soba borusunu temizlemek için kullanılan kıvrımlı tel.
http://www.youtube.com/watch?v=dVhpmz23n1s
Eski mesajları silerken sana attığı şarkıyı tekrar dinlemek.
anılarrr, anılarrr şimdi gözümde canlandılar,
anılar, anılar beni bu akşam ağlattılar
Ben her köpek havladığında hatırlıyorum.
Şarkılar, parfümler, eskiden dolasilan yerlerde tek başına dolasmak.
mick jagger.
görsel
3-5 gündür sürekli takip isteği atan bu takipçi.
görsel
3-5 gündür sürekli takip isteği atan bu takipçi.
Tam unuttum diyorsun reis canlı yayına çıkıyor bana herşey seni hatırlatıyor şarkısını söylüyor abi anlatamam göz yaşlarımı zor tutuyorum.