bugün

giderken çok aceleciydin çok telaşlıydın, dönüşün ise çok acıklı ve vahim oldu. kıyamam. üniversitede kızlar teklif ediyor sandın dimi.
bundan başka ihtiyaçlarımız vardı sanki, dokundukça bir hata vardı hep zorladım... biraz ağır olmazsa söyleyeyim kalbimdekini.. görev gibiydi hep biz sırılsıklam olmadık...

elveda aşkım... *
Hiç birşey.
benden daha iyisini bulamayacaksin.
mezarlıkta bile açar çiçek, beni niye sevmedin?
Allahtan oyle bir derdim yok.
Ben bir kısrak gibi gelmişim dünyaya. Şahlanıp koşmak içimde var. Hoşça kal..!
get out of my ship.
Kaç sene oldu, hala toparlanamadım. Yok lan yok, seni sevdiğimden değil. Sikim de bile değilsin. Ama ben senden önceki saf çocuk da değilim. içimdeki çocuğa tecavüz edildi sanki.

Bazen nefretle anıyorum o zamanları, bazen de özlemle. Bak çok ciddiyim senle hiç alakası yok. Ben masumiyetimi kaybettim senden sonra. Sen olmasan başkası olurdu. Ama hayatın romantik bir film tadında olmayacağını mutlaka yine öğrenir, mutlaka yine masumiyetimi kaybederdim.

Seni değil ama o saf çocuğu, o iyi, temiz,umutlu çocuğu çok özlüyorum. Ha şimdi çok kötü bir adam mıyım? Değilim. Ama herkes kadar iyi, herkes kadar kötü, herkesten biraz daha bencilim.
görsel
olur sinyali vermiyorsun.
Yaptığım onlarca şeyin boşa gitmesi, inandırdığı yalanlar falan. Aslında ona muhtaç değilim ama annesinin yüzüne bakarak içten bi sövmek geliyor içimden.
"oğlanda aynı babası gibi galiba çirkinin teki mehehehhe" söylemidir. yok lan şaka ne diyeyim allah mutlu mesut etsin denir en fazla. sövsen ne olacak beddua etsen sana ne faydası olacak olan olmuş giden gitmiş..
öğrettikleri için teşekkür edip yeniliklere yol almalı.

eskide kalmış sevgili için söyleyeceklerin varsa eski değildir zaten.

(bkz: düşündüğün şeye bak)
Düs yakamdan. Hala beni takip edip degisik degisik triplere giriyorsun umrumda degilsin koçum.
(bkz: amatör spor kulübü)

canınızı yaktıysa bu şekilde canını yakabilirsiniz.
"Gitmeseydin seni bal diye severdim. Ama şimdi arı bokusun. " bunu söylemeyi çok istiyorum ama sesini dahi duymak istemiyorum.
Bana sakın mutlu musun diye sorma, Ben bütün mutluluklarımı sana armağan ettim. Bana sakın aşık mısın diye sorma, Ben aşkların en güzelini seninle öğrendim. Bana sakın ağlıyor musun diye sorma, Ben artık yalnızca gözyaşlarımla seninim. Bana sakın unuttun mu diye sorma, Unutmak ne mümkün sen hala içimdesin. Bana sakın neden ayrıldık diye sorma, Sonra birde bakarsın dayanamam hüzünlenirim. Bana sakın senin için önemli miyim diye sorma, Sen hala şu küçücük kalbimin En güzel yerindesin...
Yakin zamanda ogrendim evlenmissin.
Peki mutlu musun?

Baska sozum yok hakim bey.
iyi ki gittin. sensiz olmaz sandım ama inan daha iyi oldu.
sende kalan eşyalarımı gönderirmisin ? fakiriz ama salak değiliz.
kişilerin eski sevgililerine söylemek isteyipte söyleyemedikleri sözler bütünü.

sevgili eski sevgili, nasıl oluyorda benden ayrıldıktan sadece dört ay sonra evlenebiliyorsun? hayır benden hamilesin de acele birine mi yamandın yoksa benimi boynuzluyordun anlamış deilim.

not: ondan önceki sevgilim de yaklaşık 10 ay sonra nişanlandı. evde kaldım koca bulamıyorum diyen hanım kızlarımız varsa bir kaç aylık ilişki sonrası benden ayrılmaları kaidesiyle koca bulma garantisi veriyorum.
Bazen dönüp bir arkama bakıyorum bu sene yaşadıklarıma... Acısıyla tatlısıyla o kadar güzel günler geçirmişim ki... Çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım kabul ama yinede herşey layıkıyla güzeldi. Hayatıma güzel insanlar girdi ve gitti. Gidenlere üzüldüm sonra Rabbim'e şükrettim iyi ki hayatımdan çıkardığı için. Bazen aklıma geldi kendime kızdım yaptığım yanlışlara haketmediğim halde üzülmeme. Sonra dedim kendi kendime kızım senin sınavın var dedim sınava çalıştım daha doğrusu çalışmaya çalıştım. Aşk acısını dahi doğru düzgün atamadım içimden ama hep içimde sen daha çok mutlu olmaya layıksın dedim. O yüzden çalıştım. Ne zaman çalışmayı kessem beni yüzüstü bırakanlara inat tekrar çalıştım. ileride daha güçlü ben olmak için. Teşekkür ederim eski sevgilim benim daha güçlü ve hırslı olamamı sağladığın için. iyi ki vardın ama şuan iyi ki yoksun.
hakkını helal et..
ayrılık şarkıları da var ama, ölmüş sevgiliye yazılmış şarkılar daha güzel. keşke ölseydin demiyorum da, keşke ben ölseydim.
bir şey söylüyorsanız eski olamamıştır.

yoksunuz, hiçsiniz. olmanız gerekseydi yanımda olurdunuz. demek söylesem neler söyliyecekmişim.*
güncel Önemli Başlıklar