bugün

yeni sevgilisinin eski sevgilisi daha yakışıklıdır. *
neyse, biz de taktık o yüzükleri
ona da verme tutamayacağın sözleri.

dizeleriyle özetlenecek durumdur.
1,5 yıllık kabusumdur.
Kızlar için merak konusudur. Erkeklerin pek unursadıklarını sanmıyorum. Ex'in yeni sevgilisini öğrenmek için bütün sosyal medya hesapları teker teker kontrol edilir-ulaşılabildiği kadarıyla, yok ulaşılmadı mı hiç sorun değil illahaki birileri hala iletişimdedir-eğer şanslıysa ex kızımız, next kızımızın fotosuna ce bilimum bilgiye ulaşır ve bebişleriyle hemen bir durum değerlendirmesi yapar. Kendinin üstün onun tü kaka olduğuna kendini ikna edene kadar bi değerlendirme sürer de sürer. Sonuç mu? Koca bir hiç. Vakit geçirmiş oldu.
Hamiş: kız milletinden korkun beyler öyle ulaşılabilir falan olmayın, sosyal medyada neymiş!! Akıllara ziyan.
orospu çocuğu. canımı çok acıtandır.
Dıdısının dıdısıdır. Efenim anlayan anlar. Muhtemelen.
Takıldığın yerde bana sor canısı.
maymuna benziyor be.
çekilemeyendir.
"vay orospu vay. boşta görünce yapışmış hemen. Herif hala ben kokuyor kızım. rüyalarında benimle sevişiyor. sen kimsin. yelloz." diye iç sesi konuşturan aşüftedir.
Artık takmadığımdır. Mutlu olsunlar banane aq.
Öğrendiğim günden beri takip ettiğim kişidir. Çok güzel kız. O yüzden ben acı çekmeye devam ediyorum. Mutluluklar.
Çok yüzsüz insanlardır bunlar.
Kız gelmiş aradan üç yıl geçmiş ilişkimi sorguluyor benim. Çocuk anlatmıyomuş da ben anlatıcakmışım ona. Ne geçmişmiş aramızda. Ne geçebilir hem geçse de ben bunu sana neden anlatayım lann. Sanane yani. Üç sene sonra neyin güvensizliği bu. Güvenmiyosan niye berabersin. Yedi senemi vermişim ben o adama. Unutmam iki buçuk senemi almış. Hayatımın yarısını verdiğim bi adamın gelip seninle gıybetini yapacağını falan mı sanıyorsun.
işte bunlar hep salak erkekler yüzünden oluyor. Sen git sana güvenmeyi bile bilmeyen geçmişini kurcalayıp duran bi malla birlikte ol.
O kadar senenin hatrını yok sayan o kızın bütün güzel anılarınızı mahvetmesine nasıl izin verebiliyosunuz ya.
ilişkiniz bittiğine göre seni ilgilendirmemesi gerekendir.
Benden daha tipsiz kısa biylu biridir.
inanmazsınız, bir dönem iş için kullandığım bir Mercedesim vardı. Kız onu sattığım adama gitti.
hiç bir anlam ifade etmez.
lan millet sevgili yapıyor ayrılıyor sonra o sevgilisi başka bir sevgili daha yapıyor.
ben de burda çay içiyorum amk.
Eski sevgiliden ayrilan siz iseniz koyan bisey yoktur lakin terkedilmis veya aldatilmissaniz aci verir.

Eski sevgilim evlendi hamile zerre uzulmedim beni entrese etmez.

Ama diger eski sevgilim evlendi bir oglu var.zamaninda cok aci vermisti simdi pek etkilemese de kendisini hak eden birisi olmadigi icin baya bi sovmustum kiza yalan yok.
ondan önce sizin yeni bir sevgiliniz olduysa pek sikinizde olmayacak durumdur.
Çirkindir. Iykdır ööğdür. Eski sevgili bizlerden sonra ona nasıl bakmıştır ?
Güzel kiz valla.
musluk problemleri neredeydi onları getirin bana.

Çok bilinenli denklemsizlik.
Zaman kaybı konular.
Artık beni ilgilendirmezdir.
Beşiktaşlı ve urfalıymış paçasına sıçan keko anlayacağın mesafe ilişkisi.
Yakın çevremden birileri olmadıkça çok da fifi olandır. Takılsınlar tepişsinler bakalım.