bugün

belki bir burukluk oluşturabilecek durumdur. ama senden geçmişse ve belli ki oluru da yoksa varsın yoluna gitsin.
Siz beceremeyince becerenini bulmasıdır.

E ne yapsın sizi mi bekleyecekti?
düğün gecesi sokak sokak dolaşılarak "darısı başıma"diye bağrışılır.
herkesin eski sevgilisi evlenir.
ama kocan varken de tutup öncekini arıyosan senin karakterini silkiyim kızım! o adamın yerinde olmak istemezdim iyiki gitmişsin.
Beklenendir. Sen evlenseydin de o zaman başkasıyla evlenmeseydi.
Bugün Mert Fırat’la Hande Doğandemir ilişkisine üzülürken en yakın arkadaşımın senin eski sevgilin de bugün evleniyor demesiyle hissettiğim duygu en iyi ben seni anlarım be Hande gel sarılalım.
Şimdilik bize öyle bir bilgi gelmedi.
burukluk yaratsa'da kişinin geleceğine bakması adına
yeni aşklara yelken açmasına vesile olan belkide onun için hayırlı olan gelişmedir.
içinde bulunduğum olaydır, birde mesaj atmış hala unutamadım diye.
Edilen bedduanın gerçekleşmesidir. Şahsen çok sevdiğim bir kişiden kötü bir şekilde ayrıldığımda '' umarım evlenirsin'' derim. bundan daha büyük beddua edilemez ya.

evlenmeden önce son bir kez görüşmek isteyen olunca da, aklı kayar bırakır çocuğu diye reddederim görüşmeyi. hem çocuğa da ayıp yani. ama gidipte uyarmam o kadar da krallık yapamam kusura bakmasın. o bedduayı boşuna etmedim ben.
Önce evlendiler. Şimdi boşanıyorlar. Herşeyin hayırlısı. Mutlu olsun her ikisi de.
Aklıma emre Aydın'ın "son defa" şarkısını getirdi.

Nasılsın nasıl gitti?
Alıştın mı sen de?
Rahat mısın artık istanbul'da?

Evlenmişsin, nasıl oldu?
Bulabildin mi sonunda?
Hep anlattığın o meşhur huzuru.
Benimkilerin hepsi istisnasız 1 yıla kalmaz evlendi. Ya boynuzlandım yada aşırı kısmet açıcı biriyim. Evlenmek isteyip evlenemeyen kadın uuserlar yeşillendirsin. 1 yıla kesin çözüm. Nikah şahitliği hizmeti de dahil 990 tl+kdv.
biraz yaş alınca, daha ilginç olan eski sevgilinin ölmesi olabiliyor.
Evlenen adama içilir.

Ne çekeceksin be üstad..
beni üzücek durumdur.
Sadece evlenmesin muhterem validesinin vajinasına kadar yol alsın.
Merakla beklenendir inş bilmeden bizim mekanı tutarlar da onlara unutamayacakları bi gece yaşatırım.
ümit besen- nikah masası

şarkısı durumu özetliyor.
5 sene beraber olduğum sevgilim ayrıldıktan 3 ay sonra evlenmişti geçmiş zamanın birinde.
Mal kaybı.
Hani bir sevgilin vardı
Yedi sekiz sene önce,
Dün yolda rastladım
Sevindi beni görünce.

Sokakta ayaküstü
Konuştuk ordan burdan,
Evlenmiş, çocukları olmuş
Bir kız, bir oğlan.

Seni sordu
Hiç değişmedi, dedim,
Bildiğin gibi...
Anlıyordu.

Mesutmuş, kocasını seviyormuş,
Kendilerininmiş evleri..
Bir suçlu gibi ezik,
Sana selâm söyledi
ikidir evliliğin ilk yılından sonra hata yaptım bana şans ver düzelteyim diye ilerleyen süreç.

kızlar da her perşembe gelinlik tbtleri paylaşıyor.

hayat bombok bi yer.
5 sene konuştuğum kız arkadaşımın 6 ay önce evlenmiş olması ve ailelerimizin samimi dost olması sebebi ile kendisini geçen ay eşi ile el ele görmem. Yaşamış olduğum duygular pek tarif edilir cinsten değil.
ağlaya ağlaya kavurma yemektir .
güncel Önemli Başlıklar