bugün

yagmur yagsin,
gunes acsin,
gokkusagi insin basina,
hadi gul biraz, bugun sen,
giriyorsun yeni yasina...

i.irem..
yenisini bilmiyoruz ki eskisini bilelim.
(bkz: eski sevgiliyi unutamamak)
kmuhtemelen terkedilmiş bir kimsenin unutmayacağı tarihtir. ülkemiz sınırları içinde sıkça rastlanan bir durumdur. genelde erkek neslinin karşılaştığı dumur.
hangisinden başlasam.
24 Temmuz 1987
19 Ağustos 1990
7 Şubat 1988
14 Şubat 1987

Liste böyle devam ediyor.

(bkz: ben o ara sevişiyorum)
sen unutmak istesen de facebook unutturmaz...
eskimez ve bazen yanlız akşamlarda dank diye vurur kafana. hele birde o sevgilinin hatırlandığı dogum gununde bir başkası ile olabilme ihtimali cezanızı katlar..
(bkz: yastayım)
An itibariyle yaşamakta olduğum durumdur, bazı şeyleri paylaşmak,bölüşmek ama daha sonraları kendini sıradan herhangi bir insan gibi hissetmeme sebep olan durum.
20 ekimde yaşadığım durumdur. en sonunda attığım mesaj ise halen aşık olduğumun ispatı niteliğindedir.
yeni sevgiliyi uğraştıracak hafızaya sahip kişidir. bir an önce unutması tavsiye edilir.
aynı gün veya 1 gün arayla ise doğum günleri, unutamazsınız ve sevinseniz mi siniriniz mi bozulsa bilemezsiniz. neyse ki önce ben kutlucam. ***
Unutmadım ama kutlar mıyım? Tabiki kutlamam.
Hele kuzeninin doğum günüyle aynı tarihse mümkün değildir.
çok yanlış bir iştir. gel gelelim ben de hala unutmadım. 24 eylül mü 23 ekim mi neydi ikisinin arasında işte.
Ikisini de unutmadım. Kalp değil sadece hafıza meselesi.
istenilse de unutulmayandır. 6 nisan.
sevgiliyken unutulan doğum günü için imkansızdır *
doğum gününü, numarasını, ilk buluşma anını (13.18) bile unutamamaktır ayrıca. hafızama tüküreyim.
2 yıl boyunca telefon numarasını dahi unutamadığımı düşününce basit gelen durum.
Aşka biraz pozitivist yaklaşınca geçmektedir.
ona aldığınız hediyeleri hatırlayıp kederlenmenize sebep olur.

bu nasıl bir tesadüftür lan? tam da bugün eski sevgilim doğum tarihini düşünmüşken bu başlığa rastladım. ama ben tarihi unutmuşum. şu ifşa olan kimlik bilgileri arasında da arattım ama onun bilgilerini çalmamışlar.
https://thanksgiving.who.ec/
Aynı gün doğduk. Gel de unut arkadaş.