bugün

16'sında yıldönümümüz olacak kendisinin 8-9 aylık,benim ise yaklaşık 1 aylık ilişkim olan ancak hala her içtiğimde, her yattığımda aklıma gelen unutamadığım kız. ortamlarımız aynı, sürekli gördüğüm, sevgilisini tanıdığım, sevgilimle yakın arkadaş olmasına rağmen unutamadığım, bu döngüde kilitlenip kalan biriyim. biri de çıkıp derse ki ulan oruspu çocuğu madem unutamadın niye başkasıyla çıkıyorsun? haklıdır. ancak böyle kendi kendini yerken belki görmezden gelebilirim diyor duygularını insan
montla sıçmalısın.
ilk olarak 2 yumurta al 1 de limon sonra yumurtaların sarısıyla akını ayır ve içine limon sık sonra yumurtaları koy kenara limon posasını götüne sok yanarsa bu acı özlemini bastırır bi süre hadi geçmiş olsun.
Yapilasi tek sey var. Ortami sevgilileri bilmem neleri atiyosun kenara. Aliyosun hatunu karsina. Adam akilli konusuyosun. Ya da aynen devam edip unutuyosun. Kevaseligin alemi yok. Bisi varsa vardir yoksa da yoktur.
sanırım her insanın hayatına 1 kişi giriyor ve sonra dünyaları sikse de dünyalar onu sikse de aklından, kalbinden atamıyor. benimki de o olması lazım.
iki baş soğan, iki baş patates iki kasik tuz iki kasik fesleğen az bi ketçap bunlari karistirip suyunu icmelisin.
çivi çiviyi söker sıcak denizlere yelken aç evlat.
@5 başka birisi var belki benim anlattığım kızı sevdiğimden çok beni seven. ama olmuyor uzun lafın kısası
@10 olay unutma meselesi değil. onu sevmek bana kalsa dünyanın en güzel şeyi. iki elin parmaklarından fazla kızla bir şeyler yaşadım belki bu dönemde ama eski sevgilimi öpmeye kıyamayan da yine bendim. unutmak değil mesele, nasıl devam eder hayat böyle
Eski sevgilinin arkadaşıyla çıkıp hala aynı ortamlardaysınız çok geniş insanlarsınız demek ki. neyse unutmak istiyorsan ortamı değiştirmek tek çözüm gibi şu an yok ben öyle unutamam diyosan hafızanı kaybedene kadar kafanı duvara vur derim.
bununla yaşamaya alış.
Galiba bazı şeylere alışmak lazım..