bugün

nbr? brden sn dsndmde, 1 aryp srmak istdm, umrm mtlsndr.
(bkz: eski sevgilinin telsime geçmesi)
dön bana.
i love you forever***
"naber, bugün buluşup konuşalım mı"
ikinci mesaj "aaa pardon yanlışlıkla attım"
muhtemelen geçici bir süre kafa karıştıracak olan mesajlardır. zamansızdır içerik ne kadar güzel olursa olsun lakin eski olmuştur sevgili.
Hiç gelmemesi tercih edilen mesajlardır.
(bkz: beni rahat bırak lan sözlük) *
yok öyle bişi. adı üstünde ya eski, ne mesajlaşması ne gerek var, bir taraf yapıyorsa bile diğer tarafın cevap vermemesi muhtemel bir durum.
(bkz: Perişanım şimdi mutlu oldun mu)
(bkz: ben ne gerzekmişim)
-dötüme kazık girince değerini anladım, eloğlu adama acımıyomuş...
- bill gates ile evlendim, sen hala donsuz ama gururlu genc kalmaya devam et.
dogum gunun kutlu olsun.
bi daha beni arama. bu arada; (bkz: bamya ya selam)
-sana verdiğim cd sende kalmış, verengül'e verirsin o bana verir.
"sadece sevdim!"
istediğin neydi çözemedim.Ama için rahat olsun,ben her şeyimi sana verdim.
tekrardan başlama isteklisi mesajlardır, ama boş bir uğraştır, ex'ten next olmaz!
bos bir mesaj gelmesi ardindan "cebimdeyken yanlislikla yollamis kusura bakma" diye bir mesajın daha gelmesidir. * *
-bu kız seni aldatıyor
-bu arada bundan önceki de aldatmıştı...
bir dost
eski demek doğru olmaz ama, sevgiliyle ciddi bir konu üzerinde kavga edilir. taraflardan birinin alttan almaması ilişkiyi bitirme noktasına getirecektir. soğuk bir şekilde evlere dönülür ve merak edilen sonun gelmesi beklenir. inat had safhadadır. ilişki başlamadan bitecek gibi gözükür, sevgili kişi aradan saatler geçmesine rağmen aramamıştır. gece geç bir saatte bir mesaj gelir: "ben diğerleri gibi değilim, eğer seni arayacağımı sanıyorsan yanılıyorsun." *
(bkz: ölürsem beni sana gömsünler)
senınle asla sevısemedik. *cunku ben sevdım sen kactın,sen kactın ben sevdim hayat da bu nokta da kitlendi.
*
yaşanmıstır;

+ bugün amsterdam, roma ve barcelona turuna çıkıyorum. ne olur ne olmaz hakkını helal et.

şekilde görüldüğü gibi mesajın yollanma nedeninin helalleşmekle alakası yoktur. amaç; tek kelimeyle show yapmaktır.

(bkz: öküzün eski sevgilisi olmak)
feyyzın çükü seninkisinin 1,826 katı. geber lan it.