bugün

birde doğum kontrolden nasibini alamamış 10 çocuklu hülooooğ diye bağıran kadınlar var.

bilin bakalım hangisi bu ülke için daha hayırlı?
ertesi gün hapı kullanan azınlıkların sokağa dökülüp ülke yönetmek istemesi
iyi bak türbanlıdır o.
bakamayacağı çocuğu doğurmak istemeyen kadındır.

milletin vajinasının bekçiliğine doymadınız mı? ayıp ayıp nerde sizin muhafazakarlığınız?

dur yazıyim uyuz olsunlar.

(bkz: benim bedenim benim kararım)
yakında prezervatifleride reçeteye bağlarlarsa şaşırmayın.
onun bunun namusuna siyasi görüşü üzerinden laf atan namussuz orospu çocuklarının olduğu bir dünyaya çocuk getirmek isteimyordur, muhtemelen...
ertesi gün hapı bağımlılık yapılmaması gereken bir can simidir. öyle kafana her estiğinde ver ordan bir hap diyip yoluna devam edemezsin ve bunu da her kadın bilir. o sebeple sakin olun şampiyonlar bağımlılık yok.
yanlızca ayda 1 den fazla kullanılmaması gereken kontrseptif yöntem.lakin nasıl korunacaklarına ve neden korundukları kimseyi ilgilendirmemelidir.
Amindaki sinirler hissizlesmistir. O halde amaci nedir.
Olmayan kadındır. Ortalama zekaya sahip bir insan doğum kontrol hapı kullanmayı akıl edebilir çünkü.
ertesi gün hapını sık sık kullanılabilen bir şey sanan embesillerce de tanımlanmaya çalışılan kadındır.
Milleti de dusunen kadindir. O haplardan ve diger dogum kontrol hapindan haberi olmayan kadinlarin cocuklari sonra gelip boyle basliklar aciyorlar. Erkekler size sesleniyorum; esleriniz dogum kontrolunu bilmiyorsa bile bari siz disari bosalin. Sonuclari boyle olmasin.
prezervatifin icat edildiğinden haberi olmayan peçeteden büyüme bir yazarın entrysidir.
ki ertesi gün hapını içtiği aspirin kadar sıradan sanıcak kadar bilgisiz olduğunu da gösterir.
ertesi gun hapi bagimlisi laikci kadini dusleyerek masturbasyon yapa yapa dalgayi heder etmis abaza şakirt ile kiyaslanmayacak derecede seviyesi yuksektir. bu kadin lvl 90 ise bu abaza lvl 1 newbie olmaktadir. nelerle ugrasiyoruz yarabbi.
tecavüze uğrayıp sonra töre diye öldürülen kadınlardan daha medeni yaşayandır.
özgür, bağımsız kadındır. kiminle yatıp yatmayacağına kendisi karar verir. o kadına o kadar laf eder yobazlar ama kadını görseler ağızlarının suyunu akıtıp hayal ederler.
keşke annen de kullansaydı da gelip buralarda sıçmasaydın.
kimseye hesap verme gibi bir zorunluluğu olmamakla birlikte, yaşadığı hayat sadece kendisini ilgilendiren kadındır. ve bunların ötesinde "birey"dir. yargılamanın kimseye düşmeyeceği de aşikardır.

(bkz: kime ne)
(bkz: ulan gavat sana ne)
Hormonlarinin icine eden kadindir. Bir yerden sonra bagisiklik kazanir ve istenmeyen son gerceklesir. Artik tek yol kurtajdir, gecmis olsun.

Laikciligine gelince ertesi gun hapi bagimliliginin laikcilikle alakasi yoktur ertesi gun hapi bagimlisi olmak icin seks bagimlisi olup onune gelenle ya da tek kisiyle korunmadan yatip kalkmak yeterlidir.
zina müptelasıdır.
(bkz: bag benim belletirim am benim siktiririm diyen teyze).
kimse yakini olsun istemez ama yakininda olsun ister yazik.
tek bildiği çocuk yapmak olan, erkeğin kölesi olmayı kabul eden, on çocuklu dinci cahil kadından daha iyi olan kadındır.
size giren çıkan var mı diye soran kadındır. kimseyi ilgilendirmeyen konuşmaya dahi hakkı bile olamayanlara laf anlatmaktan sıkılan kadındır.
sana ne yarram demesi gereken kadındır.