bugün

evlenilecek kızdır. geyşadır amk geyşaa.

edit: heyecandan bir kaç harf eksik yazmışım.
bütün ilişkileri hüsranla biten kızdır. ayrıca bu kız benimdir.
süper bir hatundur öpmenize ses çıkarmaz. aslında köle demek doğru değildir kadınlığın gereğini yapıyordur.
onursuz kızdır. insanda azıcık onur olur, insan dediğin kendi haklarını ve bireyselliğini korur.
birey olmadığı için kendini insan olarak nitelendiremeyiz.
salaklığına doymayan kızdır kimse kusura bakmasın. * ha seversin mutlu etmeye çalışırsın orası ayrı. hiç kimsenin ve hiçbir şeyin kölesi olmamak lazım bu hayatta.
boylelerini bir araya toplayip cin iskencesi yapicaksin. hatta oldur beni diye yalvarticaksin.
Üniversitede sevgilisine veren kızların bazılarını da kapsayan küme.

Her şeyim senin sik aşkım diyenleri vardı benim kuzen çok götürdü.
çok çekici gelmesi gerekirken silkeleyip atmaya çalışılan kızdır. en çetin ceviz kız bile bunu, ilişkisinin ileri dönemlerinde duygusal yoğunluk yaşadığı zamanlarda, biraz teslim olur gibi olsa, boklu bez gibi muamele gördüğünden anlayabilir.
demo versiyonu görkemli bilgisayar programıdır, full versiyonu bilgisayarı kasar, işletim sistemini göçertir.
Yurdum abazasının hayvani faztazilerinden biridir.
türk olması imkansız olan kızdır.
Aslında her erkeğin istediği kızdır. Ama pek değer göremezler nedense...
demo versiyonu görkemli bilgisayar programıdır, full versiyonu bilgisayarı kasar, işletim sistemini göçertir.
her zaman kaybedecek olan kızdır. bu erkekler bir boktan anlamazlar. kölesi olsan ne yazar? kendi hayatına bakacaksın. onlar hem sadakat, fedakarlık ister gibi görünür. ama her zaman bunu yapana siktiri çekip köle edene köpek olurlar. erkeklerin özeti budur.
edit: erkeklerden gelecek eksilerin farkındayım. abanın... ama sonra bir kez daha düşünün.
artık günümüzde bu kavram yoktur. eski zamanlarda kızların toplum baskılarından çok daha fazla çekindiği dönemler zamanı erkeğin kölesi olan kızlar vardı ama şimdi bakın en kral aşkta bile köle olmak yok.
kadınlığın gereğinini kölelik olarak gören erkeklerin ağzının suyunu akıttıran bana göre karakter yoksunu zavallıdır.
ileride kocasından dayak yemesi durumunda araya girenlere 'eşimle aramıza girmeyin bu aile arasında bir sorun' diyebilecek kişidir.
gerizekalı ve muhtemelen erkeğinin yanına giderken aklını halı altına süpüren kızdır.
bdsm dışında olmaması gereken durumdur.
bir süre sonra erkeğin gözünde değeri sağdan 0'a yaklaşırken , vefa borcu katlanarak devam eder.
"Aşk için kişilikten ödün verilebilir." cümlesini yanlış yorumlamış insandır.
sevdiğine köle olursa gönül, nuh tufanına kucak açarmış. ayıp değil.
5 yaşındadır. evcilik oynuyorlardır. minik oğlan çocuğumuz " ehihihih kölemsin ki sen benim ben seni esir aldım ne dersem yapcaksın nioahahah" der, kız da kabul eder.

büyüdükten sonra bu durum tersine döner. erkekler kızların her dediğini yapar yine de yaranamazlar. maymun olurlar. kaldı ki, kız erkeğin her dediğini yapıyorsa bile zaten en sonunda --en fazla 4 ay içinde muhtemelen-- sıkılacak, "ben senin oyuncağın mıyım!!111!!1!" havasına girecek, olay çıkaracak ve ayrılacaktır.
güncel Önemli Başlıklar