bugün

En basta yazmakta fayda var;bu kadınlar Şanslı erkeklerin karşısına çıkan gerçek kadınlardır.

Bu tarz kadınlar erkeklerini sadece yatakta memmun etmekle yetinmeyip erkeğinin her anlamda geyşası olmayı amaç edinmiş kadınlardır.
Erkeklerini önemserler,Modernizm denen erkeği kadınlaştırıp kadını erkekleştiren ve kadın erkek eşitliği denen Saçmalığı öğütleyen sistematiği reddedip olması gerektiği gibi erkeğini kendi koruyucusu olarak kabul edip onu mutlu etmeyi yaşamsal önceliği yapmış kadınlardır. Erkeğinin ayaklarını yıkamaktan gocunmaz,bilir ki o erkek o ev için çalışıp çabalıyor o evi kadını çocukları gözünden esirgiyordur. Tüm bunları yapan adamın ayaklarını yıkamışım çok mu bu diye düşünür
yerini bilen kadındır.

kadının yeri erkeğin ayaklarının altı ya da yanıdır.
hayatta evlenmeyeceğim kadın türüdür.
bizler küçükken, dedemizin babaannemizin abdest alması için sularını dökerken, yıkama sırası ayağa gelince elinden ibrik ya da tası alınan çocuklardık.

aman kızım, ayak yıkatmak bir insana hakarettir, saygısızlıktır gerekçesiyle.
Modernleşmesine fırsat verilmemiş kadın olabilir. Yalnızca ayak yıkamak fiilinden böyle büyükçe bir sonuç çıkarmak ahmakça olsa da bir ihtimaldir.
Uğruna hayat adanacak zariflikte ki kadın gibi kadındır. Çok az kalmışlardır
kredi kartını isteyecektir, bunun için zemin hazırlamak istemiştir.
erkek de onun ayaklarını öpüyorsa ikisi de ayak fetişidir. Sadece kadın böyle bir şeyi yapıyorsa eziktir.
bana yaptigi an arkama bile bakmadan kacacagim kadindir.
iyice iğrençleştiniz dediğim başlık. Bu ne pisliktir ya.
Kadinina ayağını opturdugu icin kendini sansli nitelendiren dalyaraklari ortaya cikarmistir.
Seven dokunmaya kiyamaz ama bazi picler ayak opturmekle ovunebiliyor.

Tut ki şaka, espri haha güldük eglendik. Ama insan bi sorar kendine, boyle saka yapabilecek kadar ruh hastası oldum mu ben diye.

Sonuc olarak kadin sevgi derecesini bu sekilde gosteriyorsa kendi gururunu ayaklar altina almayi fiziksel hale getirmis demektir.
Içinde doktorundan tut araştırma görevlisi kadınlara uzanan geniş bir yelpaze grubunda ki kadınlarin ben istemeden ısrar etmeden iclerinden gelerek bana yaptıkları sevgi gösterisi.
En sondaki öpme kısmı güzel yıkadım bak öpebiliyorum deme kısmıdır.

-Anne ya bu yenir mi?
+Ver bakim.. Hmmm.. GÜzel yenir. Al ye.
-Taam.

Bu güven işaretidir.
saf bir teslimiyet olmayıp, kadının erkeğine güvendiğini,ona sonsuz değer verdiğini gösterme ritüelini benimsemiş kadındır.
Kocasına önem veren dindar kadındır.
ben bunu modern bir kadından da duydum ''eşimin ayaklarını bile yıkadım ben be seviyorum diye'' istemeyi bilmekle alakalı sanırım, seven bir kadın erkeğinin herşeyi olmayı istiyor.
Erkeğini bu tür şeyleri önemsemeyecek kadar seven kadındır. Ve bilir ki aynısını sırası gelince erkeğide yapar.
kadının dibidir.

götü başı ayrı oynayanlar üstüne alınmasın. onlardan bi sik olmaz.