bugün

Murat Menteş'in kurduğu bir cümle. Orijinalinin başında bir sonunda vardır kelimeleri vardır.

Otuzüç yaşında öğrendiklerini insan hayatı boyunca bir daha unutamaz. Büyümeyin lan, ciddiyim öyle küçük kalın. En son içtiğim ve kendimi kaybettiğim liseden arkadaşlarla rakı keyfi çalışmamda bunu dile getirmiştim. Kafa dengi bir topluluk bulursam direk yeni bir ülke kuracağım; eşikistan ve anayasasının ilk maddesinde yaşlanmak yasaktır yer alacak. Ikinci maddesinde başkentinin olmadığı ve bayrağının ise beş basamaklı bir merdiven önünde duran gayet düzgün bir eşikten oluştuğu, üçüncü maddesinde resmi dilinin değil,farketmez,sen nasıl istersen ve bilmiyorum kelimelerinden oluştuğu, dördüncü maddesinde ise ilk üç maddeler gayet tabii değiştirilebilir olduğu yer alacak.
Ben pes edeli çok oldu aslında ama işte böyle Eş dost ortamlarında gaza gelip, son iki dakika için oyuna giren amatör futbolcu heyecanı taşıyorum kendimce. Yoksa bir bok olacağından değil.
birlikte olunan kadının, 20 cm den aşağısı kurtarmaz dediği an.
sözle yapamadığını güçle yapmaya çalışır yapamazsa pes eder çünkü güç onun her şeyidir aciz erkek yalnızca bir bedenden ibarettir .