bugün

Anlamsız şekilde paranoya yapar. Düşündükleriyle iyi bir seneryo bile çıkarabilir.
farkına varmadan yaptığı ve ne yaptığını sonradan da düşünemediği için kritiğini yapamadığı hareketlerdir. bilinmezdir efendim.
hayatta yapmam dediğiniz şeyleri yapmaktır.
Sprey boyayla gecenin bi vakti evin önüne gelip sadece iki kişinin anlayacağı bişey yazar.
Ama aşkdan anlamayan kapıcı ertesi akşama kadar o yazıyı siler. Aşık olunan kişi gece geç gelmese belkide o yazıyı hiççç göremez.
yere basmadan yürüyebiliyorum.
battaniyenin altında elinde telefon bekler. gelen her mesajı olur da sevdiği atmıştır diye heyecanla açar.
telefon elinden düşmez ve hayatı sevmeye başlar.
mal olur.
benim kulağımı kaşındıran durumdur.

komik gelebilir ama her gördüğümde olan durum bu.
duvara yumruk atar.
çok yürümek.
erkekler aşık olmaz.
aşık olduğu kızın nefesine kendi nefesinden daha çok önem vermek. ilerde kızın tepesine çıkmasını sağlayacak her türlü fedakarlık .
konuşamaz
cinsel aktivitelerini durdurur
heyecanlanır
herkese konuşurken ona susar
adrenalin salgılar
titrer
enerjisi artar
alt takımlarla düşünme olayı askıya alınır, bastırılmış ne varsa ortaya çıkar. sürekli düşünceli olma hali gerçekleşir.

zatı şahanemin bastırılmış utangaçlığı ortaya çıkar örneğin. insanları standımıza çekmek için türlü maymunluklar yapan ben, bu tip duygular içine girdiğim kızın gözlerine bakamam bildiğin utanıyorum lan! bu kadar berbat bi durum yok. kıza karşı hıyarın safın ne kadar adama benzemeyen şey varsa hepsinin düz alasaı olarak görünyorumdur muhtemelen... ama ben böyle değilim lan demek geliyor içimden...
ağlayabilir, trip yapabilir, kötü sözler duymaktansa kaçabilir, sonsuza kadar kaçabilir, sesi titreyebilir, gerçekten orjinal oluyorlar aşık olduklarında, burdan ayırd edilir..
ne yaptığını bilemez.
düzenli olarak dalıp gitmek, sevdiği kızı hiçbir kızla kıyaslayamamak, kendine daha çok vakit harcamak, her gün nasıl açılıcağını planlayıp kızı görünce kilitlenmek.
araba alabilmeyi çok istiyorum ve aşık sevgilim beni mutlu edebilmek için gece gündüz çalışıp para biriktiriyor. Halbuki ben ondan istemiyorum, sadece o benim için herşeyi yapabilmeyi istiyor.
kıçı başı dağıtmaktır.
velakin kimse kıçı başı dağıtmış adama aşık olmaz.o yüzden aşk kadına pek yakışırken erkeği dengesizleştirir.
ayrıca,

-bir erkek her kadınla mutlu olabilir yeter ki ona aşık olmasın (oscar wilde)
aşık olduğu kişiyi uzaktan izler, yaklaşamaz ona...
aşık değilse ölüm kalım meselesi dahi olsa yapmayacağı şeylerdir zira egolarını sadece aşıkken alt edebilme güdüsüyle dünyaya gelmişlerdir.
mallamak
dalgınlaşmak
dangalaklaşmak
konrol kaybı
yer yer asabiyet
aynı yoldan yüzlerce kez geçmek
sürekli düşüncelilik hali
farklı işlere yoğunlaşamamak, iş yaparken dikkatın sürekli dağılması
normal kafayla gösteremedikleri tepkileri sarhoş olup kızı binbeşyüz kez arayarak yüzsüzce gösterirler.
hem cinslerim adına kefil olurum ki sizinle konuşmak için oyun oynamayı bıraktıysa tamamdır o çocuk kızlar. hatta pes oynarken mesaj geldiğinde oyunu pause'luyorsa bile o çocuk olmuştur. alın tepe tepe kullanın.