bugün

Erkek ağlıyorsa haklıdır.
homofobik gizli ibnelerin zoruna gider.
Erkekler de ağlar be Şebnem abla hatta bazılarına yakışıyor bence.
işte o adam zordadır. Kelimenin tam anlamıyla zorda!
Erkekler aglamaz sil goz yasini...
Salak gösterir.
Bok mu var ne zırlıyon.
Her halta ağlayıp gözden düşenler de var tabiki ağlar kimsede erkekler ağlamaz diyemez ama ota boka da ne erkek ne kadın aglamasin.
Muhtemelen aşk acısı çekiyordur ya da değer verdiği şeyleri kaybetmiştir.
çaresizliğin resmidir.sanki her tarafı duvardan bir odanın içindeymişsiniz hissi uyandırır , bir kapısı yoktur ve buraya nasıl girdiğinizi de bilmezsiniz , çıkmaya çalışırsınız ama duvarlardan geri dönersiniz , en sonunda oturup ağlarsınız.
Erkek her şeyde ağlamaz. Unutamadığım bir kaç anım var.
Onları da evlatlarıma anlatacağım.
en savunmasız anı olduğunu gösterir.

omzumda ağlamıştı. anaç duygularım bir daha o kadar yükseldi mi hiç hatırlamıyorum.
tek derdim yarasına deva olabilmekti. olamadım vesselam.
kendimi ne denli işe yaramaz hissettiğimi hiç unutamıyorum.
En yanağının okşanıp, sarılıp sarmalanmaya ihtiyacı olduğu andır da galiba ağladığı an.
Gelip ağlayıp bir bok yiyemeyen erkekleride gördü bu gözler mesela.
Abartılanın aksine bence doğaldır, o da insandır sonuçta..
Ağlayamayan da var. Ağlayan rahatlıyor en azından.
Daha dün yaptığım ve uzuuuun zamandır ilk defa ağladığımdan mı nedir çok fazla göz yaşı akıtamadığımı farkettiğim durum. Allah kimseyi sevdiğini özletmesin.
ağlamazsa adam değildir.
Baba ağlıyorsa felaketin habercisidir.
insan olan Ağlar Gözünden yaş gelen insanın vicdanı Vardır...
Babasından adamlığı öğrenmiş erkek ağlar.
Bu onu zayıf değil vicdanlı yapar.
Ağlayarak başladığın bir hayatta bu baslık eşyanın tabiatına aykırılık ifade eder. Ağlanır efenim, ağlanır.
Bir erkek ağlar. Her erkek ağlar. Hem de defalarca ağlar. Yolda ezilmis kedi yavrusuna ağlar. Hayatın yükü bir an ağır gelir ağlar. Sinirden ağlar. Ama içine içine ağlar. Elinin tersiyle siler gözyaşını. Ama bir erkek bir kadın için bir kere ağlar. Evet sadece bir kere. Sonraki gelen hiçbiri ağlatamaz erkeği. Çünkü erkek öğrenmiştir "o"ndan sonraki hiçbir kadının ağlamaya değmeyeceğini.
Kadında şevkat uyandırır. Ağlayan bir erkeği görüp de bir şey yapmayan bir kadın varsa ondan bir yol olmaz zaten.
günlerdir ağlıyorum. ağlamayı unutmuştum. şimdi her gün sessiz sessiz bir köşede ağlıyorum. anne acısı ağlatıyor.
ortada ciddi bir mesele olduğunu gösterir.

birde dışarıdan daha bir acınası ve güçsüz gözüküyor o zaman erkek.
tespit.