bugün

30 lu yaşlara merdiven dayamadan Bir an önce hayatının aşkını bularak onu baş tacı yapmaya niyetli, aşık olduğu kadından 1 tane dünyalar guzeli kız çocuğu, bir tane de dünyalar tatlısı erkek çocuğu isteyen, hayatının geri kalanını ailesine adamayı kafaya koymuş bir bireyin duygusal, içten bir isteği.

Ne de güzel baba olur benden.
Tan artıyı koyuyodum ki pelleymiş onu fark ettim. Ondan baba maba olmaz.
Tek çocuk olduğum için düşündüğüm eylem. Ama evdeki hesap çarşıya uyar mi sorumluluk almadan büyüyen ben bunu becerebilir miyim hiçbir fikrim yok. Tabi bi de kiz bulmam lazım.
günümüz toplumunda erkekle kadın arasındaki ilişkiler berbat ötesi olduğu için sağlıklı olmayan bir ömür hayallerini içine gömen iki ebeveynden ibaret sıkıcı bir yaşamın anahtarı kannımca.
Ciddi bir ilişki dusunen bayamlar açıktan oylayabilir..
erken yasittan kasit -28 ise hos bulmadigim eylem. hatta -30 diyelim. hos olmuyor beceremiyorlar. sağa sola bakin Çok örneği var. evlenmeden önce biraz hayata doymak lazim.
her bebek sevdiğimde düşündüğüm durumdur.
bekarım diyor, kızlar diyor, aşk diyor, çocuk diyor...

hala anlamadınız mı?
Arada tüküreyim böyle eğitim sistemine diyip aklımdan geçendir. Sonra diyorum şimdi evlenip napıcam. Bi işe başlıyım en azından kocam para getiricek diye beklemem. Yada benim maaşımı kozmetiğe kıyafete falan yatırırız.