"kızlarla daha iyi anlaşan erkek" modelinden katrilyonlarca kat daha iyidir.
"Yaa ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum. kızlar gibi dedikoducu, sinsi, kıskanç değiller hem." diyen ilgi manyağı kızımızdır. özgüven eksikliklerini bu şekilde kapatmaya çalışanları vardır. istisnalar da vardır elbette..
ayrıca erkek fatma'larla yakından uzaktan alakaları yoktur bu insanların. Erkek fatmamız hemcinslerine bok atmaz, genelde kızların hoşlanmayacağı şeylerden hoşlanır. biri hep var olan bir durumken diğeri ergenliğin bir getirisidir.
kızların kıskançlığından, dedikodusundan bıkmış ilgiye muhtaç kişidir.
çok veren kızdır. hangi erkek arkadaşlığı için yanında gezdirir ki onu?
Kız arkadaşları, kendisini çekemediği için problem çıkan kızdır ve ya erkeklere yaranmaya çalışan yollu kızda olabilir.
erkeklerin ağırlıkta olduğu meslek lisesinde okuyan kızdır.
kızlar arasında olan güzellik yarışı, arkadan konuşma, dedikodu yapma, dansöz olma gibi yavşaklıklardan sıkılmış kız.
ben sadece erkeklerle anlaşabiliyorum, kızlar ilgi alanımda diyerek herkesi şaşırtan kız.
ilgi fakiri, mavi boncuk zengini kız.
-Kadınlar çabuk küser,
-Erkeklerden başka konuşacak konu yok gibidir,
-Her an bir konu için trip atabilirler,
-Söyledikleriniz asla sır kalmaz,
O nedenle erkeklerle anlaşmak daha kolaydır.
Detaycı kadınların, küskünlük detaylarında boğulmazsınız.
zamanında kız arkadaşından iyi bir kazık yemiştir. ayrıca erkekler kızlar gibi ne trip atar ne bugün ne giymiş diye baştan aşağı süzer ne de içten içe seni kıskanır.
kızlar piyasasında kendine yer bulamamış kızdır. genelde biraz salaş, paçoz kızlar böyle takılır.
kadın kadının kurdudur şeklinde görüşe sahip kızdır.
Kaça anlaştığı da önemlidir.
komplekslidir kendinden başka bir kadının ortamda olmasını çekemiyordur, bu kadınların varsa kız arkadaşları genelde kendinden çirkindir.
yolluyum ama yine de yüzüme vurma kızıdır.
"yeaa ben kızlarla hiç anlaşamıyorum ki." diye ortalıklarda dolaşıp durur.
kızların birbirini çekememesi durumundan kaynaklanır.
Erkeklerin canidir.
ne iyi anlasiyoz biz onla ya.
dişiliğini kullanan kızdır. tiksinçtir.
Erkek fatma olabilitesi yüksek kızdır.
en başta, hemcinsleriyle anlaşamamasından dolayı kendiyle bile iyi anlaşamayan kızdır.

ayrıca böyle söyleyen kızların, gerçekte böyle olduklarını pek düşünmemekteyim, eğer durum öyleyse gerçekten o kızda bir problem vardır.
erkeklerle daha iyi anlaşan kızdır. çoğu kız için de geçerlidir bu kızlarda her türlü kıskançlık dedikodu ve pislik olduğundan dolayı çözümü karşı cinste arayan kızın yaptığı eylemdir.
acı ama gerçek konuşayım; sevgiliyken de başka erkeklerle gayet iyi anlaşır.
testeronu fazla olan veya çevresinde düzeysiz dişiler olan dişilerdir.