bugün

Türkçenin amına koyduğum için kusura bakmayın. Erkek kişilerinin hayatta tanıdığı herhangi bir hemcinslerinin penis sevdasını gözlemeleridir.

Öyle ya da böyle her erkek hayatında bir ılık tespit etmiştir. Kimi kanla biter falan onları boşverelim.

Bir homofobik olarak ilk "bu adam ılık" dediğim zamanı hatırlıyorum.

Yer bir eşya kamyonunun arkası. Liseden mezun olup lisede çok iyi anlaştığım bir arkadaşımla şehir dışında aynı üniversite ve aynı bölümü kazandık. Ev tuttuk birlikte, şehir dışına eşya için bir kamyon tuttuk. Kamyona ev için eşyalar, kütüphaneler falan götürüyoruz. Lan madem eşyalar gidiyor, uçağa otobüse fazladan niye para verelim? Kamyonla gideriz dedik. 12 saatlik yol bu arada.

Önde bir kişilik yer var. Arkadaş öne bindi. Bende eşyaların oraya üzel bi sağlam istif yaptım. Götürdüğümüz kanepelerin üstünde yayılanyayıla keyifle gidiyorum. Yaz ayıydı, pantolon falan var. Nasıl olsa kamyon amk arka kasa diye don atlet osua osura keyif yapa yapa gidiyorum. 1-2 saat sonra bir yerde durduk mola için. Giyinip indim, cips kola ne bulduysam aldım. Bi yandan kitap okuyorum cips kola falan gayet keyfim yerinde. 1-2 saat sonra yine durduk. Eşya taşıma yorgunluğu var ama o keyfi tatmak için uyumadım hiç.

Neyse 3-4 saat geçti benim gözler kayıyor artık yorgunluktan. Araç yine durdu. Arkadaş seslendi lan yer var mı orada diye. iki kişilik kanepedeyim dedim. Uykum geldi falan dedi, kanepede yan yana oturuyoruz. Arç devam ediyor. Yarım saat sohbet ettik etmedik ben uyuyacağım dedim. Ayaklarımı uzattım don atlet yatıyorum. Dalmışım biraz. Sonra uyanır gibi oldum, bi baktım adam yanımda iki büklüm olmuş biraz omzuma yaslanmış rahatsız şekilde horluyor. Ayaklarını kanepenin diğer tarafından salmış. iyilik yapayım dedim, polar vardı soğuk olursa giyerim diye almıştım. Kucağıma yastık gibi top yaptım, elemanın kafasını koydum. Erkeğe alet kalkacak değil sonuçta.

Neyse tam dalıcam eleman uyandı. Bana baktı uyuyor muyum diye. Uyumak için çalışırken uykuyu dağıtmayayım dedim. Eleman benim poları yavaşça kafasının altından ileri doğru itip benim alete yanağını yasladı.

Erekte olmadım tabi amk honofobiğim ben. Lan ne alaka ne alaka diye düşünüyorum. Aklıma sürekli lan yapmaz öyle şey o öyle biri değil düşünceleri geçiyor. Sinirden uyuyamıyorum. Neyse çocuk horlamaya başladı. içime su serpildi açıkçası. Yani uyku sersemi yaptı herhalde dedim kendi kendime. Yastığı atarsın ya hani kafandan onun gibi. Neyse uyuyayim artık derken kafasının altına (aletimi avuçlar pozisyonda) elini attı. Bu sırada horlamaya devam ediyor.

Yani her şey olurda bu kadarda denklik olamaz herhalde derken elinin yavaş yavaş oynamaya başladığını hissettim. Aracın sarsıntılarından ziyade ereksiyona yönelik kasıtlı hareketler. Çocuğun adını seslendim uyan diye. Horlaması arttı her ne hikmetse. Bir kaç kere dürttüm la ayık ol baabında, elini çekti ama bu sefer yüzünü döndü alete doğru. Orada bende kayış koptu. Çat diye kaldırdım kafasını kalktım koltuktan, giyindim üstümü. Şöför camını açıp abi öne geliyorum iki dakika sağa çeksene dedim. Çekti adam öne geçtim yol boyu ebem sikildi. Rahat koltuğumdan etti yavşak.

Eve vardık sonunda. Benim aklımda deli sorular. Nasıl olur acaba abartır mı diye. Öyle de oldu aslında. Ya aynı odada kalırız sıkıntı olmazlar bilmemneler. ilk iki ay çok iyi standarttı. Sonraki aylarda evde donla dolaşalım faln çıkışları oldu. Ln ne alaka diyorum cevap vermiyor raht olalım kafaları. O zamandan sonra kendimi odaya kilitledim sürekli. 7. Aydan sonrada evi ayırdım.

Pipiye de, göte de dikkat beyler.