bugün

hatta bize güvenilmezsiniz diyen bile oldu.
(bkz: kimse bizim güvenimizi test etmeye kalkmasın)
bir erkek olarak katıldığım fikir. özellikle günümüz erkeklerinin, yüzdelik hesaba vuracak olursam % 98'i güvenilir sınıfında değil.

bir çoğunun aklı havada. eşlerine sadık olmayanı mı dersin, evini ihmal edeni mi dersin, yüzü asık olup ailesiyle iletişim kopukluğu yaşayanını mı dersin, saymakla bitmez bu erkeklerin kusuru.

not: olaya erkek gözünden bakmak istedim. üzgünüm ama gerçekler böyle.
Tanım: olmayan bir durumdur.

Genelleme yapmayın lan, o zaman bütün kızlar da kaşar mı lan, saçmalamayın.
doğru sayılabilecek önerme. ama erkekler güvenilmez ama kızlar öyle mi diyen insan aptaldır. aynı anda 3(üç) adamla flört eden yakın arkadaşlarım var benim. erkekler güvenilmez olabilir ama kızlarla güven kelimesi aynı cümlede bile kullanılmamalı.
adam gibi erkegim aska inaniyorum, zukme arzusuyla yanip tutusmadim buzamana kadar litfen haddinizce kadraja alin erkekleri.
(bkz: Kadınların afedersiniz ama güvenilir olmaması)
bu lafı söyleyen kızın alnını karışlarım.net
önce kendinize bakın. yalan sizde, iki yüzlülük sizde, aynı anda birden fazla erkekle görüşmek sizde. gizli iş çevirme sizde. paraya tapma sizde. kendiini beğenmişlik sizde. daha sayarım. kendi hemcinsinizi bile kıskanan sizsiniz.
bu zamanda erkekler kadınlardan daha ahlaklı be !!

Edit : istediğiniz kadar eksileyin erkeklerin %99 u böyle düşünüyor. canımız yandı diye ağlarsınız, ama en fazla canı da yine siz yakarsınız. masum erkeklere acımazsınız.