bugün

evet yakın zaman önce çok samimi olduğumuz kızlı, erkekli gruptan arkadaşlarla genel buluşmalarımızdan birisini gerleştiriyorduk.
grup içerisinde de sürekli şakamız olan burak isimli 'kankam'ın arabasının anahtarını cüzdanının üzerine bırakmış bir şekilde görünce anahtarı alayım da oynayım diye düşündüm sanki hatırlamıyorum anahtarı alırken cüzdanın çok kabarık oluşu dikkatimi çekti ve "lan çakal paraları biriktirdin galiba" diye cüzdana el attım ve cüzdanı açtım ki pat diye dört köşeli keratanın birisi masanın üzerine bırakıverdi kendini. kimse bize bakmıyordu ama masaya iniş yapan keratayla birlikte herkesin dikkati oradaydı. burakta bir kızarıklık falan, kızların gülümsemesi, erkeklerin yarılması, benim suçluluk duygum.. neyse ki tekrar kankamın cüzdanına koydum keratı bol şans kardeşim dercesine. sonra "haydi bakalım herkese benden birer bira" diyerek olayı geçiştirdim.
o günden sonra cüzdanımda bulundurmaya yeltenmem o keratalardan. ki neden bulundurur insan amk sanki adım başı o işi yapacan da hazırda bulunsun gibi.
http://i4.ofpof.com/conte...mi_780x625-pib85jiev6.jpg
bir başka erkeğe, " bak olm bende her an sevişecek bir potansiyel var, he an hazırlıklıyım" havası vermesi içindir.
Belli olmaz hazır bulunsun Diyedir. Küçücük şey zaten taşısınlar bence. Herhangi bir seks şansını prezervatif yok diye kaçırmaktansa yıllarca taşırım cüzdanda ne olacak ki?
kizlarin cantalarinda ped tasimasi kadar normal olandir.
üniversite'ye gitmeden önce bi dayı koymuştu cüzdanıma "eheiy maacir gızslarr ehehahha" diye salya akıta akıta gülerek. sonra unuttum bunu tabi. lazım olunca aldık eczaneden, marketten efendi gibi. 3-4 sene taşıdım farkında olmadan yani. sonra efendim o zamanki kız arkadaşım saolsun hediye cüzdan aldı bir tane. cüzdanı boşaltırken buldum. kıza gösterdim mevzuyu anlattım güldük falan. sonra da şişirip balon yaptım ve saldım aşağıya. bu ilginç olmayan anımı okuduğunuz içün teşekkürler.

temsili: görsel