bugün

tanrı'nın adaletini sorgulama nedenidir. lan madem hatunun zina yapması yasakken aynı zamanda bu yasağın çiğnenmesine bir zar ile önlem alınıyor, erkekte de aynı şey niye yok? bakir erkekle bakire kadının bir olması adına iki ırkın da bekaret zarının olması ya da olmaması adaletli olanıdır. ama gel gör ki kadın islam'da yine mağdur olan taraftır. tek kocalı kadın ve 4 karılı erkeğin uygun olduğu bir yaratılışın adaletsizliği can sıkmaktadır. kadının orospusuna önlem varken erkeğin orospusuna yok işte kardeş.
erkeklerde olsaydı utanmalarına sebep olacağından bahşedilmemiştir.
kızların aksine "aaa bakire değil mi?" diye ayıplanırken; erkeklerde "olm adama bak bekaret zarı duruyomuş lan zuhahahah" diye dalga geçilebiir.
erkeklere bir torpil var ama nedendir bilinmez...
orospuluğu savunmaya çalışanların argümanlarından biri.

bu tespitim üzerine şimdi de kumbarayı kırdıran karılara bir çift söz söylemek istiyorum: ey sevgili kasasının kilidini kırdırıp da kapısını ağzına kadar açtırmış olan bayanlar! devamlı niye erkekte yok da bizde var diye şikayet ettiğiniz membran, yüce yaratıcı tarafından belli bir sebep üzerine oraya konmuştur. eğer dinimizin emrettiği üzere evlilik dışı cinsellik yaşamazsanız bu organ sizin için hiç bir sıkıntı yaratmayacaktır.
gerek de yoktur. tanrı kime takacağını iyi biliyor. canım tanrım ya.
tanınan en büyük şans,nimet
(bkz: ben erkeğim bana bişi olmaz)
(bkz: bi kulağımız kalmıştı zaten)
büyük kayıptır!
tersi durumda dünya nüfusu şimdikinin yarısı olurdu.
dahası erkeklerin bekaret zarı olsa neresinde olurdu acaba?
olsaydı bakire kadın arayan erkek kalmazdı. çünkü kadınlar da bakire olurdu.
keşke olasaydı ve böylece erkekleri evine postalardık bakereti yok diye!tanrı saçmalamış erkeklere bekaret zarı yapmadığı için!
,,,,düşünün.
Bakire erkek olsa.
Bir kız hiç birşey bilmeyen erkeğin koynuna giriyor. ilk heyecanı, daha kadınlık ne olduğunu bilmeden, adeta kulaktan dolma bir bilgi sahibi. Hani anlatma ile; araba sürmeye, yemek yapmaya benzer. Ömrü boyunca kadın, bakire bir erkek ile, ''ilk anı'' tatlı-heyecanlı bir an olarakmı, berbat ve acılı, kanamalı pis bir an olarakmı yaşar.?

Hele, birazda kadınlık duyguları ile söylenemeyen heyecan-arzu-zevk bölgeleri yada keşfedemediği zevk alacağı duyularının harekete geçeceği uyarılmaları kim yapacak.?

Bakire erkek'mi.?

Tam ters açıdan, erkek içinde aynı durum geçerli. Ereksiyon problemi, erken boşalma, her iki taraf içinde işkence dolu saatler.

Daha fazla, cinsel soğukluklar-aldatmalar-biten evlilikler.

Birde erkeklerin o.....u olması konusunu anlamıyorum. Bir erkek, yaşanmışlıklarını eşine en iyi bir şekilde (salt cinsel açıdan değil) mutlu etmek için sunuyorsa ve eşini daha iyi anlıyorsa bu (-) değerlendirilmemeli.
olması halinde 14 yaşında kendi kendine yırtılması durumudur.
(bkz: kiminki daha yırtık)
kadınlara güvenilmediğinin göstergesidir.ama bilim cerrahi operasyonlarla tekrar orjinale döndürüyor. (bkz: km geri almak)
ilginçtir..

zar olsa bile hangi kısımda olacakktır.. erkeklere giren çıkan mı var.. o aklınıza gelen yerden sıçılıyor azizim *