bugün

önemli midir? değildir asla. bakılması için güzel mi olmak şarttır? maalesef günümüz hezeyanı olsada asla değildir. bakmak için önce göz ve daha önemlisi "görmek" lazımdır. asıl güzellik bakan gözdedir pardon düzeltiyorum "gören" gözdedir.
çok şanslı kızlardır. sonunda üzülmezler.
çirkinlikten ziyade bakımsız kızlardır. ya da erkeklerin dikkatini çekicem diye ota boka gülmeyen kızlardır.
aslında birazda güzel kızın yanında bulunan çirkin erkek gibidir*.
böyle kızların yanında bulunması iki şeye işarettir:

- ya muhhabeti iyidir

- yada zengindir.
'acaba erkekler beni beğeniyo mudur' gibi salak sorulardan daha önemli şeyleri sorguladığı için erkeklerin bakmadığı kızdır.
bulunduğu ortamda az alkol vardır bunun sıkıntısını çekmektedir.
hollanda'da yaşayan kızdır malum.
bakmak ne demek ya, erkeklerin bakmadigi ahah.. kadini mal emtia oalrak goren bir dilden cikan mastar.

edit : ha buna bir sekilde olumlu olumsuz entry giren her kadin da bu durumu kabullenmis gibidir desem haksiz olur muyum acaba ?
rahat kizlardir. ne de olsa erkekler bakmiyordur.
guzelliklerinden dolayi erkeklerin bakmadigi bakamadigi kizdir .(tamam yavsiyorum kardesim size ne hayret bisey)
ilerleyen yıllarda mesela liseden sonra birden açılıp sacılan, makyaj yapan, dekolte giyen ve böylece çok popüler olan kızlardır.
erkeklerin en iyi kız arkadaşlarıdır. birde kıskanç erkeklerin gözdeleridir.
sadece güzelliğin prim yaptığı lise ve çevresindeki yıllarda bulunan kız tipidir.

hepsinde olmasa da, birçok ortamda vardır böyle kızlar.
çok iyidirler, hoş sohbettirler, ellerinden geldiği kadar erkeklerin yaptığı espirilere gülerler.
iyidir hoştur ama, güzel olmadıkları için pek erkekler tarafından iplenmezler. yanındaki kızlara durmadan, "fazla yüz vermeyin erkek arkadaşlarınıza" gibi nasihatlar verirler.