erkeklerden sittin sene saygı beklememesi gereken kadınlardır. küfür çoğu kişinin lugatında; samimiyet göstergesi olarak nitelendirilmektedir ama ne tür samimiyet ? önce bunu bir açıklığa kavuşturalım.

bir kadın en yakın arkadaşına* ''piç, şerefsiz, vayy g.toş naber'' şeklinde dahi seslenebilir*. çünkü edilen küfürleri yadırgamıyacak kadar yakındır o arkadaşı ama benim değinmek istediğim asıl konu bazı seviyesiz bayanların her ortamda herkesi en yakın arkadaşı gibi görüp ota boka küfretmesidir. erkek rahatlığında bunu hiç umursamadan yapmasıdır. bir kadın hem erkek muhabbeti yüzünden çoğu erkeği dışlayacak ve seviyesiz diye kötüleyecek hem de erkek muhabbetinden aşağı kalmayan küfürler ederek ''ben çok samimiyim ondan bu küfürler'' diyecek öyle mi ? bu çelişkinin ağa babası oluyor farkındaysanız. olmayan uzuvları hakkında cümle kurarlar. mesela ''sikimde değil'' gibi. nerende değil pardon ? anlamadık ta... ee yuh be ablacım ağır ol biraz ağır. ortamda ayı diye nitelendirilen bizler olabiliriz ve hatalıyızdır ama bunu siz bari yapmayın gözünüzü seveyim ya. yapamadığın bir iş için yorumda bulunurlar ''s.kerim'' gibi ve bu acaip komik oluyor. ben senin o kadın ırkını kirleten küfürlerini görmek zorunda değilim. samimiyet göstergesi adı altında yumuşamaya çalışmak ta ayrı bir komedi unsuru ya neyse.* eleştirdiğni erkeklerin ağzından daha pislik halde dolaşmaktan vazgeç, titre ve kendine gel. dediğim gibi kimse sizin o iğrenç argolarınızı görmek zorunda değil. ha bu arada.. evet sizden iğreniyoruz.
son derece itici ve çirkin gözüken kadınlardır.
çirkin gözüken değil çirkin olan kadınlardır.
ataerkil topluma ve hayata karşı gardını küfrederek almış kadınlardır.
(bkz: erkekler kadınlardan daha çok küfreder)
boktan başka farkı olmayan kadınlardır.