bugün

öyleyse, dünya erkek diyeti mi yapmalı?

kafalar bi' millon, bi' millon!
Fanatik bir feministin söylemi.

Bu feministler çok aptal ayol.
ben birbiriyle can ciger dost 2 kadin tanimadim hayatimda. En yakin goruneni bile firsatini bulsa yapistirir digerini.

Milyon turlu entrika, dedikodu derken bos bos kafa sikerler sadece. Senden o kadar nefret ediyorum ki sana yumruk atiyorum. Bundan daha durust, mert bir nefret etme bicimi var mi?

Erkekler sevgisini de nefretini de daha direkt ifade eder.

Kadinlar olmasa erkekler daha az savasirdi deseydi belki katilirdim. Zira hayatini daha fazla kadin elde etmek icin adayan denyolar var.

Ama kimse bana kadinlarin daha bariscil olduklarini soylemesin, degiller. Onlarin savasi baska.
parayı ülkeleri savaştırarak kötülükten kandan gözyaşından ölümden ve zulümden kazananlar olduğu sürece savaşlar bitmez .

hedefimiz yılanın kuyruğu değil kellesi dir .

o kellenin kıyamete kadar kopmayacak olduğunu da bilmekteyiz .

lakin vurduğumuz yer kuyruğu olmamalı . kuyruğunu vakit kaybettirmek suyu bulandırmak için kullanır bu yılan .

kuyruğuyla akılları meşgul edip kellesiyle zehirleyebildiği kadar insan zehirlemek tir bu yılanın vazifesi .

bizim vazifemiz de bu yılandan daha az insanın zarar görmesini sağlamak tır .

her iki tarafında bunu bildiğini düşünecek olursak daha net anlamış oluruz sanırım .

o insanlığı yok edemeyeceğini bilir biz de onu .

amaç minimun zarar ve zaferle ayrılmaktır savaşlardan .
kesinlikle. Erkekleri bilimsel deneylerde kullanalım, itiraz edenleri infaz edelim.
Sadece kadınların olduğu bir dünya, seviye olarak taş devrinden öteye gidemeyeceğinden savaş ta olmazdı doğru. Gerzek karıya bak, diyet konusunda millete verdiğin saçma tavsiyeler yetmedi de şimdi böyle mi gündem olmak amacındasın??