bugün

Doğuda geçerli olan gerçeklik.
yaşadığımız gezegenin en büyük sorunudur bence.
er kişi sürekli sözü geçmesi gereken kişiymiş gibi empoze ediliyor.
ben belki, libidosu düşük ezik herifin tekiyim, belki dominant ve beni yönetecek kadının kölesi olmak istiyorum, belki ılık bir adamım, hanım köylüyüm, kılıbık olmak hoşuma gidiyor...size ne ya...neden illa maskülen olmak zorundayım, neden illa alfa olmak zorundayım...beta beta, sümsük sümsük yaşamak, kadınım ne derse onu yapmak, yatakta bile sadece onu mutlu etmek için yaşamak ne kadar güzel...bir kere deneyin, kadınlarınızı dinleyin bakın onlar aslında çok fazla şey istemiyorlar, sadece kainatın tümünü bile verseniz mutlu olması zor canlılar onlar hepsi bu...

yaşasın beta, kılıbık, pısırık, mikro penisli erkekler...
Erkek ne derse o olur demek yanlış bir düşünce.
Kimse kimsenin kölesi değil.
Ortak karar vermek her zaman kazandırır.
Tabi anlayacak kapasitesi varsa...
Kadına şiddetin, cinayetlerin, tacizlerin başlama noktasıdır. Erkek ne istese yapabilir, her hareketine isteğine boyun eğilmelidir, o ne yapsa doğrudur..vs gibi şeylerle yüceltildikleri için şiddet hiç bitmiyor. Sırf cinsi erkek diye küçük bir kızı taciz edip, gerekirse evlenirim deyince mevzu kapanıyor bu dünyada.. önünüzde fazladan bir organ var diye istediğinizi yapacağınızı sanıyorsunuz ya sizin cinsinizi beyninizi sikeyim ben!