1. .
    (bkz: bana bir masal anlat savcı)
    8 ... onurkul
  2. .
    ergenekonun ne olduğuna kafa yormuş ve bir cevap bulmuş insanın iddiasıdır. ergenekon başlığı altına entry giren hemen her yazar zaten ergenekonun ne olduğunu anlamış ve buna göre taraf olmuştur. bir de ergenekonun ne olduğunu hala anlayamamış yazarlar var. yani umarım vardır. tek başıma olduğum düşüncesi sinir bozucu.
    5 -1 ... bagdagul
  3. .
    son yılların en utanç verici sloganıdır. bu kafa ile ne arınmak ne de demokratikleşebilmek mümkündür. Dindarlardan korkanların, postal yalamak için kuyruğa girdiğinin resmidir aynı zamanda.
    1 -7 ... pirifani
  4. .
    mevcut link ile desteklenebilecek acınası durumdur.
    https://video.uludagsozluk.com/v/ergenekon-fasa-fisodur-11510/

&feature=related
    ... pirifani
  5. .
    (bkz: bi çektir git)
    1 -1 ... ozgurluk duskunu
  6. .
    bsg yazan kişilerin şu satırlara nasıl cevap vereceğini merak ediyorum.

Tarih bilmeden bazı olayları hatırlamak zordur. Hemen açıp biraz tarihi karıştıralım.

Zamanında ÖDP adında bir partimiz vardı. Hani eski Marxistlerin günah çıkarıp liberalist sola kırdığı, laikliğe sövdüğü, Samanyolu TV'den destekler ve övgüler aldığı o "sol" parti.

Bugün kontr-gerillacılık ve işbirlikçilik ile suçlanan ve 28 şubat darbesini yiyen Tansu Çiller ile bu parti çok yakın kardeştiler bir ara bilir misiniz? ikisi de Sivil itahatsizlik düşkünü "Fuller" kafalıydılar.

Şimdi bakıyorsunuz, ÖSH ile Çillerciler arasında savaş var. Bütün eski DYP'liler içeri alınmak için sıraya sokulmuş (Bedrettin Dalan). Hayda, ne oldu kardeş? Siz geçen gün ikiz kardeşi değil miydiniz?

ÖDP'liler değil miydi bu ülkede türban yasağı yüzünden BBP, MHP, DYP ve RP ile yan yana yürüyen işbirlikçi zihniyet.

Ne değişti şimdi? Hepiniz yine Amerika'nın çocuğusunuz. Ergenekon'da Amerika'nın uydurmasıdır.

Kısacası Ergenekon fasa fisodur. Bu ülkede iktidarı işbirlikçi burjuvazinin elinde tutmak isteyen ÖSH(şimdi YSP oldular) tayfası ile milli kuvvetler arasında savaş vardır.
    3 -2 ... tarihselmaddeci
  7. .
    tayyipin emriyle , bazı ajanların askeriyeden çaldıkları bomba vs. gömmeleriyle oluşan bir dava. kesinlikle faso fisodur.
    1 ... mrspencer
  8. .
    yeniçerilerin ayak kaldırdığı, padişahların hal edildiği,
    her on senede bir darbe yada muhtıra verildiği bir ülkede,

ergenekon a şaşırıp, böyle bir örgüt yoktur deyip, balyoz plan seminerdir yalanına kananların aklı fasa fisodur.
    -2 ... tossun pasa
  9. .
    Ergenekon yoktur diyen ulusalcılar tüm siyasi idraklerini yitirmiş ve kendi gölgelei arkasına saklanmaya çalışan zavallılardan başka bir şey değillerdir.
    bu belgeseli çekip yayınlamayan ve ergenekon yoktur diyene ne demeli?

http://video.mynet.com/41...-DUNDAR-Acikliyor/329009/
    ... pirifani
  10. .
    yakında televizyona çıkıp saçmalamaya kadar gider.

ergenekon kimdir.
    benim halam dır
    benim dayımdır.
    benim amcamdır.
    ... bado