bugün

Çoğu zaman ''sana ne amk türkiye siyasetinden'' diye mesaj alırım, haklısınız, bana ne.
Sadece, tc vatandaşı olarak oy kullanma hakkım var, ve bugüne kadar akp'nin yaptığı hiçbir şeyi doğru bulmadım, gezi eylemine de destek verdim.

Şu an görüyoruz, amerika açıkca pkk'nın kolu pyd'ye silah veriyor. Bu ne kadar vahim bir düşünmenizi istiyorum. Ve akp hükümeti buna çok sert karşı çıktı, özellikle erdoğan.
Chp benim için bitti de yerlerde sürünüyor, ''ypg bir terör örgütü değil'' demek benim şehidlerime, yetimlerime hakarettir. Benim damarlarımda akan türk kanı bu sözü kabul etmez, edemez.
Mhp ise iyi bir seçenek elbette ama şu durumda güçlü bir parti olamaz. Mhp'ye oy veriyorum ama söyleyeyim, ülke siyaseyi ''asacam kesecem'' diye sürdürülemez.

Erdoğan bugün kendisinden beklemediğim bir şey yaptı. ilk kez türkiye'yi savundu. Pyd olayı çok çok ehemmiyetli bir vaziyete tehazür ediyor ve abd'ye kafa tuttu erdoğan. Akp gitse başa kim gelir, gelen kişi bunu yapabilir mi ?

Bu demek değil ki yaptıkları tonlarca yanlış bir anda aklandı, hayır ! 1 doğru yapanın 10 yanlışı aklanmaz, aklanamaz. Tek yaptığım sezar'ın hakkını sezar'a vermektir.
Oy verecek olmasa da takdir eden yazar beyanı.*