bugün

Herkes kendi gözlüklerinden bakıyor dünyaya. Bana göre de CHP'liler düştü halkın gözünden. Kime göre bu sınıflandırma, ne göre?
sineklerin boka üşüşmesi gibi değil mi sizce de? sinekleri çeken birşey var ve hepsi orada toplanıyor.

artık sinek kim? bok kim? ona siz karar verin sayın halkım.
söylediği insanlar erdoğan'ı desteklediği için mi rezil oldu şimdi? siz çok basit insanlarsınız gerçekten. akılcı bir insan böyle bir saçmalık düşünmez. siz kendi gerçeklerinize inanabilirsiniz. artık sizin için durum vahim. mantıksızlaştınız. bu insanların yanlışları toplumda su yüzüne çıktığı için çok mutluyum. belki şapkalarını önlerine koyar biz nerede hata yaptık topluma mal olmuş insanlar olarak diye düşünürler. çoğu saygısız ve etik dışı hareketler.
haluk levent'in yaptığı süper bir davranış. Çok takdir ettim kendisini.
sonuç olarak klişelere geri dönelim. erdoğan bu ülkenin cumhurbaşkanı. kimse sevmek zorunda değil. ben de bayılmıyorum kendisine. herkesin belli sınırlar içinde istediği kadar eleştirmeye hakkı vardır. 2011 den bu yana bir çok noktada yeteri kadar eleştiriyorum kendisini. uzun lafın kısası saçmalamaktan vazgeçin. azıcık akılcı davranıp faydalı bir şeyler üretin. klavye mücahiti olmayın çalışın.
ya da saçmalayın böyle devam edin. erdoğancı ünlülerinizi konuşun sonra da gidip deniz seki'yi alkışlayanlara katılın.
size yakışır bir davranış olacaktır.
geçen haftada gezi 4 yaşındaydı. ben taksim'deydim. bekledim sizi ama gelmediniz. unuttunuz herhalde. ya da unutuldunuz. gerçi sizin peşinde olduklarınız da sağa yönelik politika üretiyor. siz en iyisi yeni ünlüler bulun tiraj yapmalısınız.