bugün

her şeyden önce hdp'ye kayan doğudaki akp tabanına verilmesi gereken öğütlerdir.
gerizekaliliktir.

iyi guzel anlatmissin da bunlarda anlayacak kafa yok ki kardesim.
6 milyon t.c vatandaşını ( bu arkadaşların 3 milyonu önceki seçimde akp ye oy vermiştir) yine tüm diğer siyasi partiler gibi yasal olan bir partiye oy verdikleri için devlet düşmanı sıfatıyla yargılamak.bi siktirin gidin lan.
terörist pezevenklerin kendine kılıf uydurmasıdır. rte düşmanı olup milletini korumak istemek doğru olandır.
"terör örgütü pkk devlet düşmanı olan ve devletin hem güvenlik güçlerine hem vatandaşına saldıran hain bir örgüt. bunun aksini iddaa eden adam kafasına geçirdiği poşeti çıkarsın veya kafasını kumdan çıkarsın artık."

habur'da oluşan tablo gurur vericiydi. ?

megri megri, daye megri eheeeeeeeeaaaay! ?

2013 ydg-h'ın davul zurna ile kuruluşunu ilan etmesi ve kuruluş amacını açık, net bir şekilde beyan etmesi ?

pkk'nın gümüşhane sınırlarına kadar yayılıp, her köşeye(evler dahil) silah istiflemesi?

cevap kandırıldık.

yer misin hakan? ben yemem.

"peki bizim saf ve temiz (!) olmasına inanmak istediğim halk ne yapıyor? erdoğan insin diye gidip katil terör örgütüne destek oluyor! diyor ki o güçlensin erdoğan gitsin. eee sonra? bu yapılan celladına aşık olmak değil de nedir."

"parti kapatmanın her türlüsüne karşıyız."

yer misin hakan? ben yemem.

vahşi dediğin, terörist dediğin parti yıllardır bu mecliste. şahsen akdoğan "bundan sonra süreci kendileri yürütür artık" tribine kadar ne kan gördük, ne patlayan bir silah.

ne tesadüf değil mi iki seçim arasına denk gelmesi?

inatla yemeye devam eder misin hakan? ben yemem.

"erdoğan seçilmiş bir liderdir. tepeden inme bir lider değildir. o yüzden onu yenmenin en güzel yolu milletçe adam gibi sandıkta yenmektir. fakat kirli bi ton oyunla (operasyonlar vs.) kaos ortamı oluşturup terör örgütünü destekleyerek yapılan eylem hem vatansever bir eylem değil hem de haince bir davranış. hadi erdoğan gitti diyelim amacınıza ulaştınız: peki sonra? bizi teröristlerin nemalandığı bir siyasi ortamda bırakıp ülkenin yetimin hakkı ile oynayan insanların kucağına bırakıp o olmayan vicdanınızla nasıl yaşayacaksınız?"

"ne özeli genel bu geneeeel!!!"

sonra çark; "aynı oyun sayın deniz baykal'a da oynandı"

süleyman şah türbesine kadar; "bütün tapeler yalan!!"

süleyman şah'tan sonra "divlitin özelini dişifri idiirlir"

chp tübitak tape sonuçlarını bize de göndersin deyince de "yok, olmaz!!".

yer misin peki hakan? ben yine yemem.

operasyonlar, operasyonlar;

ergenekon'da "bu ülkenin kahraman, vatansever savcıları lölölö"

yolsuzluğa gelince "paralel terör örgütüne maşalık eden savcılar"

-e o zaman niye ses etmedin? "kandırıldık"

yersin hakan, çatır çatır yersin. ben yemem.
akp yalaklanma timinin yeni zırvası.

senelerce her işlerine gelmeyen mevzu üzerine "burdan siyaset yapmayın" dediler.

terör üzerinden siyaset yapmayın,
ekonomik kriz üzerinden siyaset yapmayın,
okul sütü üzerinden siyaset yapmayın,
tekel işçileri üzerinden siyaset yapmayın,
deniz feneri üzerinden siyaset yapmayın...

şimdi de o küçük akıllarınca, erdoğan'ı aklayacaklar, bu olanlarda hiç vebali yokmuşcasına.

teröristin kucağına oturanları arıyorsanız, "12 yıl ne istediniz de vermedik?" diyenlere bir bakın. bundan ala itiraf mı olur?
ne oldu yeni mi terörist oldu onlar?

ha biz çok safmışız diyorsanız? devleti size nasıl emanet edelim lan?
*
göt kılları cümle kurmaya çalışıyor.bırak ülke genelini şu başlıkta yediğiniz ayarın size yetmesi lazım ama neyse sustum.