bugün

içimizdeki Yunanistanlıların söylemi mi diye merak ediyordum ki değilmiş.

Şaşırdım açıkçası.
1400 yil olmasin o.
allah allah ya. islam tarihinin en güzel camiilerinden olan kurtuba camiinin katedral olması da ispanyayı 1500lü yıllarda 600 yıl geri götürdü o zaman. şuan ispanya 1400lerde yaşıyor o zaman.
Allah rahmet eylesin üstad aklima geldi. Hani bir sözü vardi "içimizdeki yunanlar yunandan daha yunan" şuan bakiyorum da daha da hak veriyorum.
Baksana Yunandan Daha yunan olanlar yine sahneye cikmislar.
osmanlı uyandı, geçmiş olsun yunan tohumları.
osssmanlı geliyee.
Hassiktirsin orospu çocuğu. Sizden korkan sizin gibi olsun.
Tabi ya izmiri, istanbulu da yunanlılara bırakalım tam medeni olalım. Asıl derdiniz bu değil mi sayın yunan bakanı. Yüzde yüz türk toprağı olan ve 5.000 bin yunan askeriyle fiilen işgal altında bulunan Eşek adasını, yeni cumhurbaşkanınız ziyaret ederken siz milliyetçi değil medeni, biz egemenlik hakkımız olan ayasofyayı açtığımızda barbar ve gerici ve milliyetçi oluyoruz öyle mi?? He ya Evet, biz milliyetçiyiz. Zorunuza mı gitti??

Ulan palikarya, sen medeniyetten ne anlarsın be, birbirini düdükleyen köhne bizansın tohumu. 15-20 kişi aynı anda toplu tuvalete sıçan pis cenabet, antik roma artığı..
Sırf bunların kurdurması bile kararın doğruluğunu göstermektedir. Bunların izinden gidenler de var tabi bizde de az değiller.
eklemiş olduğum 2010 yılı videosu ile sabittir. bize yunan tohumu diyenler yine dönün bakalım dönün.