bugün

Bugün sözlüğe giriş yaptığımda entry lerimden bir tanesinin silindiğini gördüm ve beklenenin aksine buna sevindim.
En azından birileri okuyor gammazlıyor ve yetkililer moderasyolar da çalışıyor.
O kadar da boş bir yer değilmiş. Belki.
Yine sildi zalım dediğim başlık. Hunharca siliyor.
Not: silmen için yaziyoruz.
istatistiksel olarak 32 entryimden 1 inin başına gelen olaydır. o kadar kusur kadı kızında da olur demişler.
kabak tadı verendir.
çok üzen psikoloji bozan olay.

onların hepsi benim bebeklerim gibi.
keyfine yapılan uygulama.
yazarda acaba bende yetenek yok mu diyerek kendisine sövmesine neden olan durum.
Gülmekten yaran, ayar veren ve bunu verilen bkz lardan anladığımız birçok entrynin silinmesi durumudur. Bkz' a tıklarsınız ve "0 #xxxxxxxx no'lu entry sözlükte yok!" cümlesi ile karşılaşırsınız. O entry girildiği zaman sözlükte olmamanızın ve o entryi görememenizin acısını ta içinizde duyarsınız.
tanım yapmadan girilen entrylerin sonu. hepsinin mi hayır, neden ben? *
erkek erkeğe sevişirken zevki artıran noktalar başlığındaki 20 bkz'dan "benim anam coştu lan bunlar" bkz'zıma denk gelmiş hadise..

tamam bu entry hayatımın anlamını ifade etmiyor, olması ya da olmaması zerre sikimde değil ama benimki kadar anlamsız olan 20 bkz içinde neden bu siliniyor da diğerleri hala duruyor?
Sözlükten soğutan sebeplerden sadece 1 tanesidir.
hele çok şukulu bir entry'se hayattan soğutabilir.
kader keita denilerek sineye çekilmelidir. kader kısmet de denebilir tabi ki.
şekil 1 a.
Moral bozucu bir durumdur. insanı sözlükten soğutup formatına kaymasına sebep olur.
Edit : Kaşınanlara cevap vermenide engelleyen bir durumdur aynı zamanda.
edit2 seri silmeye başladılar birazdan başlıkta gider.
yazılan başlık silindiğinden doğal olarak karşılaşılandır.

yazacağınız başlığı iyi seçeceksiniz o yüzden.
uludağ sözlük moderatörlerinin yaptığı ali kıran baş kesenciliktir. abi ayıptır. tanım şeklinde neredeyse giri giriyoruz kaldı ki eski 3. nesliz, chat tarzı entry silinirmişmiş. çok sikimeydi. önce kazandığınız paralarla sözlüğün alt yapısını iyileştirin sonra ne bok yerseniz yiyin. bu da son girimdir. hadi siktir edin beni.
en çok başlık silindiği için silinenler koyar adama.

- yazık lan! emek harcıyoruz nihayetinde.
gerçekten çok alakasız ve saçma entry'ler silinmezken "sözlük formatına aykırı" olduğu gerekçesiyle ve hiç de öyle olmadığı durumlarda entry'lerin anlamsızca silinmesidir.
sinir sistemi açısından zararlı uygulamadır.
(bkz: götü s*ken kokusuna katlanır)
ilk gördüğümde yok artık yapmamışlardır dedim fakat baktım ki yapmışlar.. yan yana gelmemesi gereken iki varlık için "cenk - erdem, rasim ozan kütahyalı - insan" yazdım hakaret olarak algılamışlar.. insan bir varlık değil midir? varlıktır. cenk ile erdem birer insan mıdır? evet insandır. dolayısıyla varlık mıdır? evet öyledir. ozaman bana göre bunlar yan yana gelmesin sevmiyorum ikisi beraberken belki.. birer birer sorunum yok ama birleşince ortaya çıkıyor demek ki.. sanırım içleri fesat silen arkadaşların.. rasim ozan kütahyalı herhangi bir insanla yan yana gelince dinleme eylemini unutup direk söz ile saldırıya geçiyor. ozaman ne demeli kendisi bir insanla yan yana gelmemeli polemik olmasın diye herkesin huzuru için. e sen bunu şahsa hakaret olarak algılayıp siliyorsan eğer hiç kusura bakma ama sen rasim ozan kütahyalı'yı insan saymıyorsun demektir. bence bu daha büyük bir ayıptır.
özellikle hükümetle ilgili başlıklarda ve onların unutulmaz sözlerini kullandığımda karşılaştığım durum. internette bile eleştirilemiyorlar.
sebebi tatmin etmediği sürece sinir yapar.
entry ekle tuşuna basar basmaz silinmesiyle ne olduğunu anlamadığım durumdur. *
dimağım şaşakaldı. (bkz: dimaamsasakaldi)
güncel Önemli Başlıklar