bugün

günümüz şartlarında mecburi bir durumdur. insanın kendini hakkıyla tanımayıp; geçmişini incelemeyip, şu an yürürlükte olan evrensel ahlak yasasının yoz gücü altında çaresizliğidir.

mesela bir adam annesine yada ablasına; bir kadın abisine yada babasına aşık olursa ne olacak? o zamanda yavşak romantizminiz devam edecek mi? onlara iyi gözle bakabilecek kadar iyi bir insan mısınız; yoksa sizde mi onları öteleyeceksiniz.

ilk çağlarda ensestin bir zorunluluk olduğunu ne cabuk unuttunuz bre utanmazlar.

şahsım adına konusuyorum; annesine aşık olan bir arkadasım için ben sadece onunla mutlu olmasını dilerim; tabiki bu tamamıyle şahsi bir fikirdir; kimseyi bağlamaz.
normal davranıştır.
özgürlükçüyüm. Asla kimsenin cinsel tercihiymiş bilmem nesiymiş yargılamam ama. Ensest düşüncesi korkunç geliyor. Bunu onaylayan insanlar da iğrenç, sapık.
Allah kimseyi saptırmasın.
şimdi sen ananla... Tövbe tövbe.
(bkz: aynştaynın suç sayıldığı dünyaya çocuk getirmek) *
(bkz: yaran yanlış okumalar) *
ensestin olduğu bir dünyaya çocuk getirmek kadar berbat değildir. Suç olması iyidir, hak idamdır. Niye kaldırmışlar amk bu idamı, böylelerini sallandırıp "ibretlik budur" denmelidir. Allah ıslah eylesin! Bir de bahaneniz var değil mi sizin? "ilk çağlarda ensest zorunluydu" be gerizekalı kapalı kadın görünce de ilk çağ diye zırvalarsınız. Yo yo amacım solculara laf atmak değil. Sen baya insanlıktan çıkmışsın!
vurun hümanizmin dibine. hümanizm adı altında her şeyi ahlaki kabul edelim, sonra topluca intihar edelim. dünya artık çürümüş bağırsaklardan çıkan gaz kokusunun yaşamsal ortamları sarmaya başladığı bir yer haline geldi ve bu durum ben de mide bulantısı yapıyor. böyle şeylerden midemin bulanması özgürlüğümü de hümanizm adına sonuna kadar savunmanızı rica edebilirim değil mi?
100-115 ıq lu, entelektüel birikimi tutunamayanlardan ibaret, kişilerin çarpıttığı irde. neymiş annmlemi sevişeyim? lan barzo, lan entelektüel apaçi; sana git annenle seviş diyen mi var. ama ailesinden birine aşık olan insanı yargılamadan önce bir düşün demektir amacım.
Şarttır. Ki böylece enseste gerek kalmasın.
(bkz: sonra hepsi uşağa)
sevgi saygı ortamını bazı kurallarla yıkan dünyaya çocuk getirmektir.
ensestlikten korumak şartıyla son derece doğaldır.

kes kes kes, kes lan saçmalamayı kes.
Bana bak lan bana bak, annesi ablası duş alırken kapı deliğinden gözleyen ensest herif seni yazdıklarına dikkat et burada liseli gençleri zehirleme.

Ulan çocuk bunu okusa aaa ablamı sikmem doğalmış dese gidip ablasını sikse ne yapacaksın lan ne yapacaksın?

Derhal bu sözlüğü terk ediyorsun derhal siktir git buradan.
cersei lannister'ı üzmüş olabilir.