bugün

Sana da günaydın.
(bkz: iğrenç espriler)
Yeralti'nda oyunculugu zirve yapmistir.
(bkz: efsane karakter Burhan Altıntop)

Ara ara Burhan Altıntop kamera arkası görüntülerini izleyip moralimi düzeltirim...

Çok özel oyuncu vesselam...
Sanırım son 1 haftadır ne zaman güldüysem öncesinde hep bunu izledim. https://www.youtube.com/watch?v=kJ4s--pttPs
Avrupa Yakasından Burhan Altıntop olarak tanıdığımız, ancak Zeki Demirkubuz'un Yeraltı adlı filminde "Muharrem" olarak tanımaktan da tarifsiz bir zevk aldığım oyuncu.
her filminde sırrı süreyya önder'i oynatan bölücü pkk lı terörist. cihangir solcusu tokatlı köylü.
ülke hakkında söyledikleri de unutulmamalıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=efUIHLPECCk

kendimi bu ülkenin vatandaşı olarak görmüyorum... demiş kişidir.
görsel
Ben fagot. Engin deil.
Hep itici gelen bir oyuncuydu. içimdeki ses filminde sevdim gibi başarılı bir oyuncu.
Her oynadığı projede burhan altıntop karakterinden çıkamadığını düşündüğüm ve çok sevdilesi bir oyuncu.
aktif oyuncular arasında en iyi oyuncudur. kemal sunal kadar iyi bir oyuncudur
29 ocak 1972 tokat erbaa doğumlu oyuncudur.
ulan şu videodaki tipiyle, en kral depresyon ilacı gelsin, yine serotonini bu kadar tavan yapamaz. nedense her izlediğimde çok fena kahkalar atıyorum ve mutlu oluyorum. türkiye'ye gelmiş en yetenekli oyunculardan biri bana göre. umarım bir gün karşımıza, yine güzel bir tiplemeyle çıkar.

http://www.youtube.com/watch?v=4K2nlfcjnvo
yine gülse birsel'in eline düşmüş. yazık üzülüyorum adama, yeteneğini yeteneksizlerin eline bırakıyor.
Gülse birsel'e yeteneksiz demek ayıptır büyük ayıp bu ikili hep güldürür.
asıl gülse birsel, engin günaydın sayesinde kariyerinde zirve yapmıştır. engin günaydın, avrupa yakası dizisine girdiği anda dizinin çehresi değişmiş ve gülse birsel bütün başarının sorumlusu ilan edilmiştir.

oysa ki burhan altıntop karakteri engin günaydın'ındır, bir önceki oynadığı size baba diyebilir miyim adlı dizi de aşağı yukarı aynı karakteri oynuyordu. http://www.youtube.com/watch?v=FCY1TO7WS_M
Gülse birsel engin günaydın ikilisi, şu güzel ülkenin boktan günlerinde görebileceğimiz en iyi ikililerden biri.

ikisinden birine başarısız, yeteneksiz demek mallık daha da kötüsü art niyetliliktir.
Hayatı da kişiliği kadar ilginçtir. TAM bir kültür çorbasının içinde büyümüştür. Darbe sonrası hayatının değişiminden ve bunun ona sağladığı fikir oluşumlarından bahsettiği röportajında bu kadar güzel bir insan görmediğimi farkettim. Ayrıca karşısındaki spikere karşı hep düzdür, karşıdakinin bozulması uğruna kendi fikrini söyler. EZiLip büzülmez. ömür gedik ile olan röportajı buna örnektir. SAnatın en çok yakıştığı adamların arasındadır. YILLAR geçse de benim için hala en iyi işi avrupa yakasıdır ve Gülse birselle birlikte bir projede olmaları maziyi hatırlatıp sevindirdi.
vavien'den devam etmesi iyi olurdu. ani tarz değişimleri kariyerini geriye götürdü.
engin günaydın birtakım yetenekleri olan biri ancak bunu avrupa yakası dışında göremedik. güya bir film çekti o da tutmadı. belki harcandı.. olabilir.
bu arada gülse birsel'in burada neden tartışma konusu olduğunu pek anlamadım, ilginç. birtakım yetenekleri vardı da biz mi unuttuk. hani unutamadığımız bir performansı falan olsaydı. nası desem avrupa yakası gibi kendisine maledilen dizilerinin dışında başka yapımlarda da görseydik oyunculuğunu.
gülse birsel hep birtakım yeteneklerin arasına sokuşturdu kendisini dizilerinde. yaptığı budur.
Foça'da havuzlu villasında yaşayan sanatçı.
az önce kendisinin bırhan abi tiplemesine güldüğüm canım oyuncu.
Türkiye'nin en underrated oyuncusu. Her daim Burhan Altıntop olarak hatırlanacaktır.
Avrupa yakası dizisinde zirve yapan ve aslında artık burhan altıntop olarak bilinen oyuncu.

Yeaaaaavrim diyişi hala dilimize işlemiştir.
bugün yaptığı bir röportajında aile için şöyle demiş: insanlar neden aile olurlar, mutlu olmak için sır saklamamak için. dışarıdaki bu cehennemin bulaşmadığı bir aile kurarlar.
niye evlenip aile kurmadığı sorulduğunda ise büyük bir ailesi olduğu için aile kurmaya ihtiyacı olmadığını söylemiş. zaten beraber yemek yediği sohbet ettiği birlikte olduğu bir ailesi varken yeni bir aile kurup onları 2. plana atmak istememiş. bu kültürü bozmak istemediğini yeni bir aileye ihtiyaç duymadığını söylemiş.
haklı olabilir yani ilginç bir bakış açısı.

çok sıcak çok samimi geliyor. sanki gerçek hayatında da oynadığı karakterlerdeki gibi ufakta bir çatlaklık var gibi. (iyi anlamda)
arkadaş olsaydık siyaset konuşmadığımız sürece çok iyi anlaşırdık gibime geliyor.
yolu açık olsun