bugün

süper kupa maçında hakem itekledi diye, bu davranışının karşılığının ölmek olduğunu düşünen feneridir...bunun ilahi adalet olduğunu düşünürler..

yok mu var böyleleri..

hakem iteklemenin ilahi karşılığı kaza yapmak ölmekse, şike yapıp başkasının hakkını yemenin ilahi adalette karşılığı nedir merak ettim şimdi.
piçin önde gidenidir..
kuyruk acısı olan fenerlidir.
bende bir fenerbahçeliyim. engini hiç sevmem doğrudur. ancak sadece sahada. zaten futbol budur.. ve gayet iyi biliyorumki böle düşünen bir fenerbahçeli yok. görüldüğü gibi bazı ufak beyinliler herkesi kendi bakış açısında zannediyor efendim.

(bkz: her boka fenerbahçeyi karıştırmaya çalışan tip)
(#16664588)

vol. 1 umarım gerisi gelmez dediğim fenerbahçelilerdir.
şaşılmaması gerekir tam bi fenerli davranışıdır.
ayıp edendir.
taraftarlık bu demek değil ki. öyleyse galatarasaraylı ya da beşiktaşlı olan şehitlere de aynı şeyi düşün sen.
insanları takımına göre,kişiliğine göre sınıflandıran fenerlidir. twitterda kol gezmektedirler.
genellemenin anasını siken galatasaraylı kadar götlek değildir. bilmem ne fenerli, bilmem ne beşiktaşlı diye götünden elementler uydurup, bütün bir takım taraftarına laf sokmaya çalışan sik akıllılar ölse de hepimiz rahatlasak.
ne alaka amk dedirtecek olaydır. fenerliyim ama kaza yaptığını duyunca hiç öyle bişi yapmadım. allah yardımcısı olsun arkadaşın.
insan değildir.

''başlık 'engin baytar ın ölmesini isteyen fenerli', bunun neyine alınıyorsun kardeşim? normal fenerliyi kastetmiyor ki, engin'in ölmesini isteyen fenerliyi kastediyor.'' şeklinde sitem eden, durumu açıklayan kardeşlerimiz de var, sağ olsunlar.

ben de diyorum ki; hacı geçeceksin o ayağı. engin baytar'ın ölmesini isteyen şahsı kastetmek istiyorsan, 'engin baytar ın ölmesini isteyen insan' diye başlık açarsın. tepkin tamamen duyarlılıktan kaynaklıysa, samimiyse, bunu o şekilde yaparsın.
ama yok, maksat bu kaza olayını fırsat bilip yine fenerbahçeye ve fenerbahçeliye giydirmekse, aynen bu başlığı açarsın. maksat üzüm yemek mi, bağcıyı dövmek mi? sanırım herkes sorunun cevabını biliyor, kimse köylü kurnazlığı yapmasın.

şimdi dağılalım.