bugün

''bnim çirkin mirkin bi sevgilim var, belki onun yoktur'' diyip kıs kıs güler.hatta o an sevgilisi gözüne kuzey gibi görünür.
Olgundur. Güzeldir. ince nazik biridir.
egoları yoktur.
özgüveni vardır.
akılldır.
özellikle arkadaş olmak da ister. güzel kızların beraber takılması kadar güzel bir şey çok azdır.
3 ayrı kategoriye ayırabiliriz: 1 Özgüveni yüksek 2 O kızı beğenecek kişileri önemsemiyordur 3 Kimseyi hiç bir şeyi önemsemiyordur.
doğmamıştır.
Her zaman içten içe kıskanırlar. Hani belli etmez, çıtını bile çıkartmaz belki. Hatta yıllarca en iyi arkadaş bile olabilirler. Ama yok ben kıskanmam, yok ben tebrik ederim, ay balım ben buna bayıldım! Hep laftadır.
en asil duygunun insanıdır.
mutlaka ondan daha iyi olduğunu düşündüğü özellikleri olan kızdır. zira kız kısmı kıskandığı güzel kızla arkadaş olamaz.
tehdit hissetmemiştir.
Kıskançlığın altında yatan sebep, özgüven eksikliğidir. Kendini güzel hissetmiyorsan uğraş vereceksin, dana gibi yiyip kilo alıp sıfır bedeni kıskanmayacaksın örneğin. Doğustan gelen kusurların varsa beğendiğin yerlerini ön planda tutacaksın.
Ezik olma türk kızı, temiz ve bakımlı ol. Kendini sev...
En yakındaki güzel kadını kıskanmayan Türk kadınının hayat damarlarından biri kopmuştur sözünü akıllara getiren kadındır.
güncel Önemli Başlıklar