bugün

bir eva mendes açıklaması.

"Hiç abartmıyorum çok seksi. Ve hatta şu anda dünyadaki en seksi ve en favori şehrim. Birinci sırada istanbul var, Roma ikinciliğe düştü."

http://www.hurriyet.com.t...ayfa/11351047.asp?gid=229

öyle ablam be, bildiğin gibi değil. sen magnum'un haz elçiliğini yaparken bu istanbul'da vatandaş denen bir orospuyu sabah akşam düzüyorlar, bildiğin gibi değil, bi seksi bi seksi işler bunlar anlatamam.
tabi ki en seksi şehir istanbul. neden ? çünkü 13, 14 milyon insan yaşıyor burda. kışın çoğu kişi kendine dikkat etmiyor ve hasta oluyor. hasta olduğu yetmezmiş gibi çevresinde ki insanlara da bulaştırıyor ve seksilik o zaman başlıyor işte. yerine göre 1 hafta, yerine göre 1 ay o hastalık seninle sekis yapıyor. ha bunu neden istanbul için söyledim çünkü köy hayatı yaşayan insanlar genellikle hasta olmazlar. temiz havadan, az nüfustan, organik beslenmekten dolayı. istanbul kadar kalabalık ve hava açısından pis bir şehir yokki başka. sen magnumu yala, biz de puz parmağı yalamaya devam.
en seksi derken iki kıtayı bağlayan köprülerden, minareler ve kubbelerden değişik benzetmeler yaparak bu fikre kapılmamış olmasını diliyoruz. halkın baldırı çıplak kalmış olmasını bir moda ve giyim tarzı olarakta algılamış olabilir. şehrin kalabalığını görerekte bu fikre kapılmış olabilir ancak onlar bölünerek çoğalıyolar, doğum kontrolü felan hak getire her evde 10 - 15 çocuk. şahsi kanaatim hanım kızın canı sevişmek istemiş.
Türkiye içinde doğru olan yargıdır. Hem seksi hem de karizmatiktir istanbul. Bir yandan kötü yanları olsa da, ortaköy, taksim vb kapatır o yönleri.
haklı önermedir. öyle seksidir ki hergün 15 milyon kişinin tecavüzüne uğramaktadır...