bugün

akla cem yılmaz'ı getirtmiştir,
(bkz: götünüzden element uydurmayın)

ayrıca,

(bkz: en normal kürt)
en normal türk'lerin bile diyarbakır cezaevinde analarından emdikleri süt burunlarından getirilen binlerce kürdü görmezden gelmesiyle yakından ilişkilidir belki.
ya da yakılan binlerce kürt köyüyle birlikte büyükşehirlerin varoşlarına sistemli olarak hapsedilen milyonlarca kürdün görmezden gelinmesiyle ilintili olabilir.
ve ya faili meçhul cinayetlere kurban giden, asit kuyularından kemikleri çıkarılan binlerce kürt söz konusu olduğunda üç maymunu oynayan türklerle belki yakından alakalıdır.

bi de,

(bkz: hassiktir diyorum)
en normal türkler abdullah gül'ün cumhurbaşkanlığını tanımış, ekürisini başbakan yapmıştır bu ülkede. gayet normal.
yanlış önermedir. sapla samanı ayırmasını bilen kürt kardeşlerimiz de vardır.

http://www.seviyehaber.co...i-hakkimizi-savunmak.html
(bkz: en normal türkün bile kürde terörist demesi)
(bkz: Atatürk ün kürtlerle ilgili görüşleri)
zırvadır.

gayet de pkkya ana avrat söven kürt arkadaşlarım var.
bu memlekette göte göt dendiğindne mütevellit, içten içe terörü, terörizmi, terörist örgütü desteklemiyorsa çok normal olarak pkk ya terörist de der, ana avrat küfür de eder. yurttaki oda arkadaşımın (kürttür kendisi) memleketinde pkk nın kurduğu bir pusuda askerlerimizin şehit düşmesinden sonra memleketinin adının bu şekilde anılmasından ötürü gözlerinin dolduğuna bizzat şahit olmuşumdur. 1. sınıfın ilk haftalarında damardan verip bağlamaya çalışan itler " ee bak özgürlüğün yok. bıdı bıdı" ayaklarına verdiği yanıt"devletin okulunda okuyorum. devletin yurdunda kalıyorum. benden devletime sövmemi bekliyorsanız siktirin gidin" şeklindeki yanıtı veren arkadaşım da kürttür.

şimdi bi siktir git çay koy. demli olsun. şekersiz.
aslında tam olarak olmayandır kendi ağzıyla "terörist" diyeni de görmüşlüğüm* vardır. ancak anlatılmak isteneni anladım var böyle birşey ve anlam veremedim veremiyorum sözlük.
en normal kürt ne demek ya.
bazı türk insanların rte'ye şerefsiz dedirtmemesiyle eş değerdir.
(bkz: halil keskinbıçak)

bilmeyenler için açıklama yapmak gerekirse:
taksim'deki saldırıda arkadaşlarının hayatı için kendi hayatını tehlikeye atan, babası kıbrıs gazisi annesi ise kürtçe dışında dil bilmeyen polisimiz.
yeterli olduğuna inanıyorum.
(bkz: az normal kürt)
(bkz: normalize edilmiş kürt)
(bkz: anormal kürt)
yerim sizin sıfatlarınızı. bir derdiniz var ama anlatamıyorsunuz.
göte göt denilmesi gerektiğini anlayamamış kürttür!
kürt kürttür. damarlarında taşıdıkları sefaletin gereklerini yapıyorlar hepsi bu. (bkz: armut dibine düşer)
en normal faşistin bile beyin özürlü olması sonucu açıklama getiremiyeceginiz konu.
(bkz: en normal türkün her kürdü pkklı görmesi)
(bkz: hansi masallar diyarında)
yanlış gözlemlemiş yazarın düşüncesidir.etrafımda bir çok kürt arkadaşım var,pkk ya küfür eden.yeterlidir sanırım ?