bugün

malum parti taraftarlarının eli ayağı titremiştir. Atamızın böyle bir fikri vardı aslında. üniversite mezunu olmayan ya da tahsili olmayan, yeteri kadar tahsil görmemiş kimseler oy kullanmasın. Sonra bi makarnaya oyunu satıyorlar.
lakin öyle bir şey olsa ölüye bile oy kullandıran malum kesim millete sahte diploma verir yine de oyu kendine aldırır amk.
(bkz: açıköğretim lisesi)
(bkz: ösym sınav şifreleri)
hallolurdu, o mevzu da sıkıntı olmaz.
bir garip temenni.
üniversitelerin zaten boku çıkmış durumda bi durun amk.
muhakeme yeteneğini eğitim seviyesiyle ilişkilendiren sığ bir bakış açısına sahip önerme.
kesinlikle olmaması gereken durum...kömür çuvallarının arasında diploma da dağıtır bu arlanmazlar.
(bkz: lise mezunu ve aşağısı kusura bakmasın istemiyorum/#18456554)
*
bunu diyen zihniyet aysun kayacı gerizekalısıyla aynı noktaya gelmektedir.

(bkz: dağdaki çoban ile benim oyum bir mi)
görsel
bunu diyen arkadaslarin kendilerini nasil demokrat bir birey olarak gorduklerini merak ediyorum.
hıı demek öyle. (bkz: dağdaki çobanla benim oyum bir mi)
yurdum eğitim sisteminin bizlere sorgulamayı, düşünmeyi öğrettiğini sananlarca savunulabilecek fikircik.
Çalışma hayatına küçük yaşta atılmak zorunda kalan neslin, bizim gibi olmasın diye binbir zorlukla okuttugu çocuklarının savundukları düşünce.
Çalışma hayatına küçük yaşta atılmak zorunda kalan neslin, bizim gibi olmasın diye binbir zorlukla okuttugu çocuklarının savundukları düşünce.
ilkokul mezununun kurduğu işte çalışan ezik zırvası.
Demokrasiyle bağdaşmayan düşünce. insanları okumuş okumamış diye ayırmak sizinde midenizi bulandırmıyor mu?