engelli vatandaşlar aracılığıyla yapılan duygu sömürüsünü hiç birine değişmem.
ben de bu duyar kasma mevzusunu hiç anlayamıyorum. insan duyguları olan bir varlık. duygusu olmayan insan hayvandan farksızdır. ota boka "ayy bu da duyar kasıyor yeaa." demek nasıl bir hayvanlıktır? hislerinizi mi aldırdınız beyninizi mi? evet kendisi tacizci olan insan tecavüzü kınayınca duyar kasmış oluyor mesela ama filistin'deki müslümanlar'a üzülen bir müslüman'a "duyar kasıyor." demek saçma. empati yapmak, kendini başkasının yerine koymak ne zamandan beri duyar kasmak oldu anlamıyorum. toplumdaki çürümenin leş kokusu burnumun direğini sızlatıyor artık. burada bir kitle var takmışlar duyar kasmaya. duyarlı olmak kötü bir şey değil, korkmayın biraz duygularınızla hareket ederseniz ölmezsiniz. içinizdeki hayvanı birkaç dakikalığına susturup etrafınızda dönen kepazeliklerin farkına varmaya çalışmak hayvani iç güdülerinizden bir şey eksiltmez. onlar insanın yaradılışında var ama insanın farkı onları kontrol altına alabilmesi. onları kontrol altına aldığınızda super egonuz çalışmaya başlar. super egonuz çalışmaya başladığında da aslında "duyar kasmak" tabirinin ne kadar garip olduğunu anlarsınız. insan olun biraz. duyarlı olun. hayat seks, futbol, goygoy, karı kız mevzularından ibaret değil.
filistin ve din elbette. ühühühü dinime saldırıyorlar, islam düşmanları, filistin yanıyor diye kafa ütülerler sürekli. gına getirdiler artık..

hele şöyle bir yalan var ki insanın dincilerin ebesine atlayası geliyor.
(bkz: kabataşta türbanlı bacılarımın üstüne işediler)