bugün

büyüklerimizden beklediğimiz değerlendirme olacaktır, şahsen benim adayım yine benim.
(bkz: şampiyon belli ikinci kim)
egosu yaratabilinesi tartışma.
(bkz: zall) ağız alışkanlığı amk. *
(bkz: biri beni mi çağırdı)
(bkz: herbokoloji uzmani) gözlemlediğim kadarıyla herif sözlük formatına oldukça hakim, Entryleri tıpkı nicki gibi yaratıcı ve okunası. ayrıca nickinin hakkını da veriyor.
bugun telefona gelen bayram mesajlarinin arasinda bir de benim caylakligin direkt ucmasinin haberini almamla beraber olabilme olasiligim yukselen sey. uludag sozluk'u yillardir bilip, yillar sonra kaydolmak diye bir sey var tabi. neden var? bilmiyorum var iste. afarensis formundayken kaydolacagima homo sapiens olarak kaydolmanin verdigi haz var sanirim. kendinden once her dogan insana saygi duyulmayacagi gibi, kendimizden onceki her nesil de on numara degildir heralde. (hemen psikolojiye basvururum zaten) neyse lets game begin.

ozet; acin gizlar arayi saliyom gobrayi.
(bkz: kabakcarpaccio)
Hic biri bir cparty degil.
aday adayı olmaya dahi cesaret edemediğim'dir.
En iyisi dahi cokta sikimde degildir. Bu isin bir kriterimi var sanki lan. Sikim sikim entry atanlar disinda hepsi degerlidir kiymetlidir corbada tuzu vardir.
dokuzuncu nesil bir yazar olarak burada bulunmak ve oylama sonucuna göre en iyi yazar seçilmek.
daha yazar olamadım ki en iyisi olayım.
hemen hemen herkes en iyi olduğunu düşünür,iddia (sanirsam doğrusu bu) eder ama ben de bir 9. nesil olarak kendi reklamımı burada yapmayacağım. zaten en iyisi benim.
edit: kendini iyi görüyorsanız yeterlidir en iyi sizsinizdir.