bugün

çeşitli rivayetler ortalıkta dolaşmakta.
bimin poşeti diyorlar adaletsizce yüklemeden dolayı ateist olmuş.
sizlerin görüşü benim için önemli dostlarım.
Bu konuda favorim kesinlikle hande atayizi'dir.
(bkz: urangu)

kendisi bereket tanrısıdır.
Yuce mao zedongtur.
aha budur.*

görsel
bir ateistle tanışmıştım birlikte baya sohbet ettik ne o beni kınadı ne de ben onu bir birimizin fikirlerini değiştirmeye çalışmadık sadece bilgilerimizi paylaştık o benim dinim hakkında atıp tutmadı bende ona karşı atıp tutmadım dans hocasıydı kendisi. etrafında gerçekten bir saygınlığı vardı ve şöyle bir anısını anlatmıştı bana dedi ki bir tanıdığım bana geldi ve ''abi ben sana gerçekten özeniyorum yaşamına düşüncelerine özeniyorum bende senin gibi olmak istiyorum benim de dini konularda çok şüphem vardı ama seni gördükten sonra ateist olmak istiyorum'' demiş sonra bu ateist arkadaş ''olmaz'' demiş bir kuran bulmuş ve çocuğa vermiş ''bana özenerek müslüman olma ben okudum ve aklıma yatmadı tatmin olmadım sende eğer ateist olacaksan kimseye özenme aklına yatmadıysa ateist ol aklına yatıyorsa git namazını kıl allahına inan'' demiş. kendisine saygı duydum o da bana saygı duydu ve ayrıldık. bakınız işte bu gerçek bir ateisstir.
ateizm sonsuzluk mertebesi olduğu için bir üstü diye tanım olamaz. üst altın olduğu yerde mümkündür çünkü. alt ateist olmayacağı için hepsi üstündür diyebiliriz. nasyonalist ateizm bunu söyler.
en büyük mümin kimdir ki diyerek yanıt verdiğim sorudur.
ömer hayyam.
Türkiye cumhuriyeti kurucusu başbuğ Atatürk'e 1 adet hakaret içeren entry barındıran başlık..

bence ; anton szandor lavey falandır yada aleister crowley.
ateri...