bugün

ergen erkekler arasi taahhutname bicimlerinden biridir. yemin etmek ki "ekmek musaf carpsin" gibi yeterli sayilabilecek bir yeminin etkisiz oldugu du$unuldugunde ortaya atilan fiiliyat. anne mukaddes bir canli ve orospuluk ise en rezil konumdadir ki$i zihninde. hele ki onun cocugu olmak kallavi beter bir statu.

+lan yarin vericem soz
-sie lan vermezsin
+ulan vermezsem en adi orospu cocugu olayim be
-oylesin zaten sie
+$erefffsiz
-hehe
vatan haini olmaktır...
orospu çocuğunun bir üst versiyonudur. tehlikelidir. görüldüğü yerde kaçılması farzdır.
(bkz: askere gitmemek icin bilerek curuk raporu almak)
oldukça sıradışı işler yapmakla doğru orantılı varoluştur. toplumu ve evrimi bunlar sürükler.
orospu çocuğu olduktan sonra en adisi olunmuş olunmamış fark etmeyecek durumdur.

(bkz: en adi)
orospuçocukluğunda dip noktadır.
- sen varya sen en adi orospu çocuğusun!
+ bana adi diyemezsin!
- pardon abey.
(bkz: parayla olsaydı kimse orospu çocuğu olmazdı)
(bkz: abdullah öcalan)
itü sözlüğün diline düşmemize neden olan başlıklara bir örnektir.
orospu cocugu olması yetmiyormuş gibi karakterinin hakkını vererek birde en adi olabilmeyi başarabilen insan evladının hayvan biçimidir.
cok var cevremizde. hata ben bugun bir tane gordum. agizindan su cikararak sokakta kosuyordu.
müslüman'ım deyip de islam'ın hiçbir akidesine uymamak, içki, zina vs her boku ibadet adı altında yemek bir de buna rağmen müslümanlık konusunda ders vermek olanlara orospu cocugu diyen kisiler bu basligin oznesidir.
hz. muhammed (s.a.v.) e her fırsatta hakaret etmek, onu küçük düşürmeye çalışmak, ona saygısızlık yapmak.
en kaliteli orospu cocugu olmaktan daha iyi olan durumdur. *
güncel Önemli Başlıklar