bugün

maç bittiğinden beri herşeyin üzerine yemin edip küfretmedim diyen emrenin bozguna uğramasıdır.

http://img607.imageshack....fosjefjmsbmkwezfqrnop.mp4
kalitesizliği kanıtlanmış sözde futbolcudur. sözde diyorum çünkü özde başka bir şeydir.
tiksindirimeye devam etmektedir.

(bkz: emre belözoğlu)

(bkz: futbol fahişesi)

(bkz: en çirkef futbolcu)
fenerbahçe kulübünün yarın ortaya küfrediyor isteyen üzerine alınabilir diyerek savunacağıdır.
--spoiler--
siktirin gidin be
--spoiler--
tff ve basının ne kadar riyakar ve karaktersiz olduğunu gösteren olay.

emre daha ne yapmalı ceza ve tepki için bilmiyorum.

hele biri ömer temelli'nin açıklamasını okusun ulan en taraflı ve şaşkın fbli yorumcular bile adamı kınadı yapmayın etmeyin.
Türk futbolcuların ve Türkiye'de yaşayan herkes ingiliz aristokratı olduğu için küfür etmez, bir yerde küfür edildiğini duyduklarında ise hemen büyük tepkiler verir.

Emre, karşı takımın iddia ettiği pozisyonda, rakip takımın Kulübesine dönüp küfür etmediğini, ancak maç içerisinde küfür ettiğini kabul etmiştir ve bu çok normaldir. Küfür etmeyen insan yoktur, hele bir futbolcuysanız sinirlerinize hakim olamayıp küfür etmeniz daha da kolaydır. Bunun abartılacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum.

Ek: her maçta bir çok oyuncunun küfür ettiğini görüyoruz. Dediğim gibi bu çok normaldir.
Adam hırslı futbolcu, hırslı adam maç esnasında gerilir. Çünkü kaybetmeye tahammülü yoktur. Görüntülerde sinirli bir adam var, belki topu kaptırdığına, belki outa attığına, belki hata yaptığına kızmış sövüyor. Maç akışında gayet normal olan durumdur. Böyle futbolcular lazım bizlere, mıy mıy tipler top kaptırınca adamı kovalamaya bile üşenen, haram paralar kazanan orospuçocuğu ruhsuz tipler değil. Her taraftar takımında böyle oyuncu görmek ister. Artık bazı yavşak 6s' liler emre' nin fenerbahçeli emre olduğunu kabul etmeli...
Emre bizimdir, çekemeyen münasip yerine anten süsü verilmiş vibratör taksın.
Hagi' ye, bülent korkmaz' a zamanında tapmış samimiyetsiz tiplerin, emre' yi kınaması, kerhane mamasının vajinusmus taklidi yapmasına benziyor zira.
Bi bitmediniz mınakoduğumun...
söz konusu fenerbahçe ve emre ise kanıtın hiçbir önemi yoktur.
kanıtlamaya gerek olmayacak hede. emre hangi maçta küfretmemiş ki allah aşkına? futbolunu severim ama şu huyundan bir vazgeçemedi gitti. ulan karın var, çoluğun çocuğun var. kaç yaşına gelmişsin artık frenle be kendini.