bugün

Her zaman ki gibi içinde doğru tespitler bulunan yazı.
çok şükür artık kimsenin tınmadığı bir adamın yazısı.

edit: bu adam önemli bir adam falan değildir. bu adam yazısı sansüre uğradığı halde yine de yıllarca doğan grubunda kalmış ve kovulduktan sonra aydın doğan hakkında beni böyle sansürledi beni böyle kovdu diye ucuz kitaplar yazmıştır. ha bu arada sansür ortaya çıktığında sansüre uğramadım diye de kendisi açıklama yapmıştı. para insana neler yaptırıyor? bu yüzden 20 yaş altı sözde ilericiler peşinden gittiğiniz adamların ne olduğunu bilin.
hergün okunması gereken bir yazardır ve yine bu yazıdada bazı dangalaklara birçok şeyi anlatmaya ve göstermeye çalışmıştır.
objektif olarak değerlendirmek gerekirse; genelde yazılarını, düşüncelerini, hayata bakışını fazla sert ve köşeli bulduğum ve bu sebepten düzenli olarak takip etmediğim yazarın son zamanlarda yazdığı içerik ve doğruluk bakımımdan en iyi yazısıdır.
ibretlik bir yazıdır. iktidar şakşakçılarını, inkar edilmesi mümkün olmayan net tespitler içermesi yüzünden fazlasıyla rahatsız etmiştir. Bu acınası zevat, yazının içeriğine bir şey diyemediğinden yazarına çatmak, onun yazarlığını ve kişiliğini tartışmaya açmak zorunda kalmıştır. Allah kimseyi birilerinin, özellikle de iktidardakilerin fanatiği, şakşakçısı, meftunu yapmasın, amin.
doğruları yazması herzamanki gibi şakirtlere batmış olan yazardır.